Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok az ilyen fiúkról?

Figyelt kérdés

Egy évfolyamba járok (200 fős évfolyam ) , egy fiúval , aki szokatlanul sokat keresi a lányok társaságát , pedig meglehetősen sok barátja van . Ami érdekes , hogy gyakran úgy szólítja a lányokat , hogy cica , cukorfalat stb. , de nem pimaszságból , hanem természetességből , pedig nem macsó típus . Önként ajánlja fel a segítséget bármi gond is legyen , küldi el a jegyzetett , ha nem mentünk be stb . és nagyon úriember módjára viselkedik minden helyzetben . Eddig legalább 10 barátnőm esett bele , de nem kezdett ki velük , vagy élt vissza a helyzettel . Egyébként nagyon jóképű és sportos alkata van , de senki nem érti , hogy mi a célja , mert csak a "csinosabb" magára valamit is adó kb. 30-35 lány társaságát keresi .


19/L


2011. okt. 26. 22:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
csicska, csicska, csicska jó kis csicska...
2011. okt. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Tipikus bu*i...
2011. okt. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Shai-Hulud ***** válasza:
48%
Foglalkozására nézve véletlenül nem hímringyó az illető úr? :-D
2011. okt. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem anyagot gyűjt a hétvégi gruppenpartiba
2011. okt. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Rendesfiú/19 ***** válasza:
75%

BÁr én nem lány vagyok, de azért elmondom a véleményem.

SZerintem élvezi, hogy ilyen sokan odavannak érte. Nem akarja magát lekötni, jól érzi úgy magát, ahogy van.Tudja, hogy a lányok belé fognak esni. A "nem kezd ki velük" dolog pedig "jóleső visszautasítás". "Egó romboló" taktikát alkalmaz. Valószínűleg sok lány között nőtt fel. Tudja, hogy a lányok belé fognak esni

2011. okt. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Rendesfiú/19 ***** válasza:
nahát a végére hogy került megint oda az a mondat?:D
2011. okt. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Több dolog is lehet:

1. Tényleg egy úriember

2. Meleg és azért ilyen

3. Taktikázik, így édesgeti magához a lányokat

4. A fiúkkal nem jön ki jól, ezért haverkodik lányokkal


Volt a sulimban anno egy srác: helyes volt, udvarias, csomó lánnyal jóban volt. Mígnem aztán kiismertük, és egy beszélgetés során kiderült, hogy "Áááá téged is elhívott randizni, engem is" "Téged is felhívott magához délutánra, engem is". Szóval összeállt a kép, hogy csak meg akart mindenkit fektetni. De tényleg minden csajt. Aki azt mondta hogy nem, azzal többször szóba sem állt. És mindig újabb csajokkal kezdett el barátkozni. 3 éve nem találkoztam vele, de bele sem merek gondolni hány csajjal volt együtt...


Lehet túlságosan is gyanakvó vagyok, de hátsó szándék nélkül egy 19-20 éves srác nem haverkodik lányokkal ennyire.

2011. okt. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%
Meleg?
2011. okt. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az nagyon férfias a megjelenése és a viselkedése is , egy lánynak egyébként másfél hónapon keresztül udvarolt , aki habár visszautasította azóta is jóban vannak ...
2011. okt. 26. 22:58
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Stifler mamáját (kulagép)
2011. okt. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!