Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátom ma fel oldotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom ma fel oldotta a tiltást msnen, de nem ír rám. Azt várja hogy én írjak rá? Rá írjak?

Figyelt kérdés
kíváncsi vagyok, hogy mi van vele, meg tuti jelent valamit hogy fel oldotta a tiltást, de nemtudom, h mit mondjak neki...
2009. máj. 4. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
LOL :D
2009. máj. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
LOL..... de nagy problémáid vannak.
2009. máj. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem írj neki, ha velem ez lenne, és érdekelne még akkor tuti írnék neki.
2009. máj. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ne írj rá. Lehet, hogy azért oldotta fel a tiltást mert egyszerűen csak arra kíváncsi, hogy érzel -e még valamit iránta és, hogy ráírnál -e esetleg és ezzel már azt mindenképp kiderítette, hogy érdekel -e még Téged?:) De lehet, hogy egyszerűen csak megbánta már, hogy (ezt csak feltételezem) hirtelen felindulásból letiltott és rájött, hogy ez felesleges ... És most vagy nem akar vagy fél Rád írni. Számos oka lehet annak, hogy már nem vagy tiltva Nála. De véleményem szerint ne írj rá! Mivel Ő tiltott le ha érdekled Őt, ha kíváncsi arra, hogy haragszol -e rá vagy, hogy hogy vagy vagy egyéb dolgokra Veled kapcsolatban biztosan meg fog keresni! :)
2009. máj. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
csúnya vége lett vagy miért tiltott le , elképzelhető h ujra akarja kezdeni habár kizártnak tartom én a volt barátomat azért oldottam fel mert szakítottam vele és nemakartam bezsélni vele mikor teljesen túlléptem rajta és teljesen elfelejtettem akkor feloldottam azóta néha bezsélek velede akkorkb egy hónapig fennvolt msnen de eszem ágába nemvolt vele beszélni ,szall vigyázz neogy az legyne vele mint velem sztem hagyd h ó lépjen
2009. máj. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Első és második válaszolónak! Nem a véleményetekre volt kíváncsi, hanem segítséget kért. Talán Neked, kedves második válaszoló sokkal nagyobb problémáid vannak (akkor talán foglalkozz azokkal!) de Ő most erre lett volna kíváncsi ahogyan sok más tinilány fejében is megszületnek hasonló kételyek és kérdések és talán nem volt kitől tanácsot kérnie hát kért itt. Nem tudom mi ezzel a probléma. Vannak itt ennél sokkal szánalmasabb és nevetségesebb kérdések is! (de ezt a kérdést nem is nevezném nevetségesnek, legalábbis én személy szerint nem.) Nyugodtan lepontozhattok de ennek, hogy : "LOL" mi értelme van?
2009. máj. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem hagyd! Sosem szabad pasi után futni! És ő nem akarja, mert letiltott. Ha írsz neki, akkor nyomulós csajnak könyvel el.
2009. máj. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Írj ki valamit szem.üzinek, ami biztos felkelti az érdeklődését, és rád ír.
2009. máj. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Voguelilias ***** válasza:
100%

Velem is pont ugyan ez volt és éppen ma. De én ráírtam és megkérdeztem, hogy miért vette le a tíltást. Hát azt mondta azért mert tudta, hogy ráírok és hiányoztam neki meg szerette volna hallani a hangom. Sőt meglepetést is szerzet egy mondatával. Hogy remélem nem találom meg az igazit mert ő az. Ő még élni akart a mi esetünkbe. Ugyhogy ha azt akarod hogy megtudja, hogy neked még valahol fontos akkor írj rá persze. De szerintem így is tudja, hogy ha igazán szerelmes voltál belé,hogy fontos még neked. Kitartást!

18/L

2009. máj. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ha a barátod volt, jártatok és lefeküdtél vele.

Ezek után lehetne bensőségesebb a kapcsolatotok, ha már szexeltetek csak hozzá mersz szólni őszintén.

Én simán írnék, hogy mi van vele stb de csak barátilag közelednék. Bár, engem nem tiltanak le, nem is értem mivel lehet azt kiérdemelni.

Ha nem voltatok együtt, csak simán jártatok akkor is őszintén beszélhetnél vele, szerintem ez alap (kellene, hogy legyen).

2009. máj. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!