Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket válasszam, kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam, kinek higgyek?

Figyelt kérdés
Van egy 21 éves srác, 2 hónapja ismerem. Mikor megismertem még volt barátnője, de tetszettünk egymásnak. Az alatt az idő alatt, mindig a szexről beszélt, hogy de jó lenne velem, de csak szex, többszöri alkalommal ha szeretném ( közbe megtudtam hogy eléggé szexmániás, és azért beszél ennyit róla ) . Megmondtam neki, hogy én csak kapcsot akarok, mást nem. Szakítottak is, ekkor is mondtam neki, eléggé a fejébe kellett vésnem. Mikor megtudta, hogy egy fiúnál aludtam, de nem volt semmi, és tényleg nem, teljesen kiakadt, és felhívott, hogy talizzunk, hogy beszéljük meg a kapcsunkat, mert össze akar jönni. Én ezt furcsáltam, hogy hirtelen mi változott meg nála.Ma közölte velem, hogy ha szeretnék, őszi szünetben elvinne a családjához. Eléggé bonyolult ez az egész, egyik héten ezt gondolja, másik héten meg már haza akar vinni. Van egy másik fiú ( akinél ott aludtam ) 18 éves, velem egy idős, 2 hónappal fiatalabb. Nagyon oda vagyok érte, de az az igazi ravasz, sunyi tekintetű, aki ölni tud a szemével, és megbabonázni, nagyon helyes, számomra legalább is. Kikészít, mert nem mondja meg konkrétan mi a szándéka velem. Direkt huzza az agyam, és beszél más nőről, így én is ugyan ezt csinálom, felhozom azt a srácot akit 2 hónapja ismerek. Kivagyunk bukva egymásra. Ráadásul mindkettő egy egyetemre jár, és mikor én is ott voltam, és összefutottam a 21 éves sráccal, a másik direkt arra körözött, ami nekem nagyon rosszul esett, mert ezt gyerekes viselkedésnek is tartom. Összekaptunk munkahelyen, mert szerinte én tulreagálom az egészet, és manipulálom őt, azzal ahogy viselkedem, mert szeritne duzzogom. Nálam a duzzogás az, ha nem beszélgetek senkivel, és komor arcot vágok. Bevallom így volt, de mert rosszul esett a viselkedése, az egyetemen. Még mindig nem tudom mit akar tőlem, barátja azt mondta, hogy még nem tud dönteni. Ez oké, nem is kértem, hogy 1 hét után jöjjünk össze, de legalább a szándékait tudnám. Vele megtörtént a szex, ami nagyon jó volt, nem az 1. nap mikor ott aludtam, és ezután történ az egész, hogy találkoztam a 21 éves sráccal, és ott sétálgatott a másik, hogy szemügyre vegye az ellenfelét. Nekem ez nagyon rossz, mert oda vagyok a 18 as srácért, de a 21 ért is, viszont a 18as jobban vonz, lehet a 21 es is vonzana még inkább, de nem tudom mi lenne a helyes.... segítsetek kérlek, felvilágosítani, mert tehetetlen vagyok, érzelmileg kételkedő, és gyenge... bocsi a sok szövegért, és a helyesírási hibákért L / 18 és fél
2011. okt. 27. 17:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ha (gém)kapcsot akarsz akkor menjél a portára ott kapsz, nekik valahogy mindig van, elég gyanús
2011. okt. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szóval lefeküdtél valakivel akitől amúgy lehet nem is akarsz semmit, mert van egy másik jelölt? Szerintem feküdj le velem is, aztán végül tényleg válaszd a harmadik srácot.
2011. okt. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
félre értesz. Én nagyon is akarok tőle kapcsot. Lehet nem olvastad el eléggé figyelmesen. Azzal feküdtem le, aki nagyon vonz, nem a másikkal, aki elakar vinni a családjához.
2011. okt. 27. 17:42
 4/16 anonim ***** válasza:

Van egy módszer:


Fogj egy sapkát,dobj bele kettő cetlit a fiúk nevével.

Húzz ki egy cetlit,olvasd el a nevet,ha azt érzed,hogy szívesebben húztad volna a másik nevet,akkor azt a srácot válaszd,amelyiket szívesebben húztál volna.

2011. okt. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
*húztad.Bocsi,fáradt vagyok.
2011. okt. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szóval van egy srác aki annyira vonz, hogy le is feküdtél vele, meg egy, amelyiknek nem adtad meg magad és nem is vonz annyira. Nem értem a problémádat.
2011. okt. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
nem vagyok valami jo tanacsado, de sztem a 18 eves a neked valo..a 21 evesnek csak sexre kellesz
2011. okt. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:45


Le akar feküdni a 21 évessel is..

2011. okt. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszi, ez tetszik : ) A 21 eset húztam ki,és nem is gondoltam arra hogy de kár, hogy nem a másikat húztam. Tudom hogy a másik mellett biztosan szenvednék, mert eléggé csajozós, de engem vonzanak az ilyen sunyi tekintetű pasik :|
2011. okt. 27. 17:49
 10/16 A kérdező kommentje:
A problémám az kedves kérdező, hogy mindkettő érdekel. Másik író: Miért gondolod azt hogy a 21 éves csak leakar velem feküdni és a 18 pont hozzám való ? Mert én pont fordítva gondolom, mert én nem vagyok gyerekes, és a 21 es sem, a 18 as viszont igen . És nem rég hallottam, hogy milyen csajozós stb
2011. okt. 27. 17:52
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!