Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » VAN ILYEN? Van olyan ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VAN ILYEN? Van olyan ember aki mindig fáradt?

Figyelt kérdés
Már úgy általában.Sok meló az igaz .2 gyerek az is igaz De lehet rosszul gondolom de nem fér bele néha az idejébe a sex? Létezik másnál is olyan ,hogy hazajön eszik és tv nézés közbe elalszik...Néha idegesit a dolog.
2011. okt. 27. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha sok a meló,akkor könnyen lehet. A szex csak akkor működik,ha valaki nem fáradt.
2011. okt. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3 gyerekünk van, dolgozunk mindketten, de van időnk, kedvünk, energiánk a szexhez. A férjem 10-12 órát dolgozik egy nap (kamionos), 750-800Km tesznek meg egy nap, valami körjárat, szóval elég sokat. Én eladóként dolgozok, az is fárasztó tud lenni, egész nap álldogálni. Mindegyik gyerekünk iskolás, kettő 3. osztályos (ikrek), egy pedig 6.-as. Velük is kell éppen leget foglalkozni, de ettől ugyan úgy élünk nemi életet, valóban kevesebbet, de olyan nincs, hogy valaki mindig fáradt, a heti 3 így is megvan.
2011. okt. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Smartguy86 ***** válasza:
94%

Még hétvégén se? Hát bizony akkor itt nincs mese, a férjecske vagy félrelép, vagy elege van az asszonyból...


Ez a "Fáradt vagyok" annyit jelent, hogy: nincs kedvem a családi dolgokhoz, nincs kedvem a konfliktusaidhoz, nincs kedvem a gyerekkel foglalkozni, elegem van és csak aludnék. Plusz még lehet egyfajta menekülés is, pl bűntudata van a megcsalás miatt és inkább nem is akar konfrontálódni. Reggel nem úgy megy el a munkába, hogy szinte rohan? Mert az is gyanús jel. Esetleg tovább tart neki hazaérni a munkából mint odaérni?? Ezek is elég egyértelmű jelei annak, hogy nem akar otthon lenni...

2011. okt. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem szeret itthon lenni.Van persze olyan is,hogy gyerköcök betegek.A nagyobb 3 éves rendszeresen átjár hozzánk.Volt már hogy miatta hagytuk félbe az előjátékot is:-( Na de ha nem vagyunk a szobába akkor keres tehát még a nyppali konyha de még a fűrdő sem jó hely. egy megoldás van elméletileg csak kivitelezhetetlen..kölcsön adni időnként a kölyköket. Mintha odafennt is azt akarnák,hogy ne legyünk együtt csak nagy ritkán.
2011. okt. 27. 18:31
 5/11 anonim ***** válasza:
A barátnőm az otthonülésben tud halálosan elfáradni! Akkor én mit szóljak!!!??? És ez sajna komoly!
2011. okt. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

19:18


Részvétem.De gondolom a sexre nem fáradt?Nekem ezzel van bajom...néha a gyerköcökre sincs ideje.

2011. okt. 27. 19:32
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell arra gondolni, hogy téged nem kíván/megunt, meg ilyenek... Ha látod rajta, hogy szeret, akkor semmi baj. Tényleg van olyan, hogy az ember olyan fáradt, hogy nem áll meg a lábán, tudod, az az állapot, mikor tőled 2 méterre van a pohár innivaló, de felhívod a földszintről az anyukádat, hogy adja a kezedbe, mert élő-halott vagy. Ha elalszik, akkor tényleg nagyon fáradt.

Hétvégén dolgoztok? Mert ha nem, akkor fent kéne maradni addig, míg el nem alszanak a lurkók. És akkor izgasd fel, csinálj olyat, ami tetszik neki. Lehet új puncifazon, legyél gyengéd vagy vad...ilyesmi:)

Ne aggódjál, van ilyen, nem is gondolnád milyen gyakran...És 1 éve vagyok a párommal, mindketten olyanok vagyunk a szexben, mint a nyulak(hihi), mégis mikor elment dolgozni, vagy kivolt a sok tanuláshoz, ahhoz sem volt ereje, hogy lezuhanyozzon. A fáradtság tényleg durva tud lenni.

20/l

2011. okt. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anizotropikus ***** válasza:
A depresszió egyik lappangó tünete!
2013. máj. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én múltkor ájulásig fáradtam szinte, de így is lenyomtunk egy menetet. Aztán aludtam, mint a bunda, meg mint akit fejbevertek.
2015. júl. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mintha az én páromról beszélnél...

Nálatok eltelt azóta jó néhány év, mi történt veletek?

2017. máj. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!