Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj? (kérdés túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? (kérdés túl blabla)

Figyelt kérdés

20 éves leszek decemberben, de még nem mondhatom el magamról, hogy volt normális tartós párkapcsolatom.

nem vagyok csúnya, sem buta, másodéves joghallgató vagyok, normális családi háttérrel

randiztam srácokkal, teljesen jó volt minden, jól elbeszélgettünk, nem volt kínos csend

de egyszerűen innen jutunk tovább, azt mondják, hogy a koromhoz képest igencsak érettgondolkodású vagyok, és ez nem baj

de ezek szerint mégis baj, ha nem lesz folytatás

saját korosztályom nem érdekel, hozzájuk képest valóban érett vagyok, de az idősebbek meg nem vesznek komolyan a korom miatt.

nagyon vágyom már egy társra

a barátaim szerint nagyon magas a mércém

szerintem ez nem igaz, semmi extrát nem várok el a másiktól, amit én ne tudnék nyújtani.

engem nem érdekel kinek miylen autója van, vagy hogy épp mennyi izommal fújta fel magát 1 hét alatt.

vannak céljaim, és ezekért sok minden feláldoztam/feláldozok ezért elvárom, hogy a társamnak is legyen valami elgondolása a jövőjével kapcsolatban

tényleg velem van a baj?


2011. okt. 27. 19:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs veled baj. Ne változtass, fogadjanak el a céljaiddal és a gondolkodásoddal együtt. Nem sok lány tudja 20 évesen, hogy mit is akar az élettől. Én is 20 vagyok konkrét elképzelésekkel és teszek is értük, hogy sikerüljenek. Ezt tényleg nehezen fogadta el néhány lány akivel voltam. Oké, hogy együtt vagyunk, de tenni kell azért is, hogy ne éhbérét dolgozz egész életedben...

20/F

2011. okt. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Valószínűleg igen, veled van. Ilyen esetben mindig veled van a baj. Légy nyitottabb és próbálj meg egy kicsit magadon kívül is gondolkozni! Ismerd meg az embereket, ne legyél felszínes.


Ami a felfújt izmot illeti... nem vall valami intelligens gondolkodásmódra, ha ilyet le mersz írni. Ha annyira érett vagy, tudhatnád, hogy nem 1 hét olyan izmokat felépíteni (még akkor sem, ha valaki szteroidot szed). Az kőkemény munka! Inkább tiszteld azt, aki megcsinálja.


Lehet kicsit öntelt vagy és ez nem tetszik a fiúknak, pedig az, hogy joghallgató vagy még nem garantál semmit...

Ne hidd azt se, hogy sokkal érettebb vagy a korosztályodnál, ezt lányok szeretik kijelenteni, aztán mindig kiderül, hogy érzelmileg még egy gyerek szintjén állnak...

2011. okt. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján szimpatikus vagy és én is ilyen barátnőre vágyom. Azonban úgy érzem, hogy egy kis egoizmusért nem kell a szomszédba menned. Ha tévedek akkor, bocsi és az első mondatomat továbbra is fenntartom. 22F
2011. okt. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

nyilván idézőjellel az egy hét, ez mind szép és jó, hogy kőkemény munka áll a háttérben, de ettől még nem lesz több senki

én ezzel teljesen tisztában vagyok, hogy a jogi egyetem nem garantál semmit, de valószínű több lehetőségem lesz, nézzük most férfijelöltekre korlátozva, akiknek az életük kimerül a csirkemell-rizs kombinációban, ill. a napi két edzésben, lányokat pedig ne is említsük.

nem, nem vagyok irigy abszolút

ne érts félre, fontos a sport, én is sportolok rendszeresen

és öntelt sem vagyok, csak tudom mit akarok, és azt is, hogy mit nem

2011. okt. 27. 19:59
 5/19 A kérdező kommentje:
inkább határozott vagyok, persze sokaknak úgy jön le, ahogy neked..
2011. okt. 27. 20:01
 6/19 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok!


Lenne egy kérdésem és kíváncsi vagyok hogyan viszonyulsz hozzá.

Tegyük fel, hogy van egy fiú. Ismerkedtek, megvan a kölcsönös szimpátia, tetszetek egymásnak stb. Kiderül, hogy a srác tudatosan lett buszvezető, mert ezt szereti csinálni. Ugyanakkor egy intelligens és értelmes ember. Mit csinálsz? Hogyan viszonyulsz hozzá?

Nem rólam van szó, egyébként. 22F

2011. okt. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Smartguy86 ***** válasza:

Nem nyitnék erről vitát, de véleményem szerint pont annyi elköteleződés kell ahhoz a sporthoz, mint a karrierhez. És a kettő nem zárja ki egymást!


Btw lehet neked fel se tűnik, hogy makacs vagy, vagy hogy egyből a magad képére akarod formálni a másikat. Az embernek nagyon sok olyan személyiségjegye van, amiről ő maga nem tud, csak mások veszik észre. Ezért is jó dolog megismerkedni emberekkel mélyebben. Elhiheted, hogy tökéletes férfit sose fogsz találni, mindenkinek van valami hóbortja, hibája, gyengéje. Ugyanúgy neked is van! Még ha nem is veszed észre, van bőven, ezt ismeretlenül ki merem jelenteni. A kérdés csak az, hogy ki lesz az, aki ezeket el tudja fogadni. És nekem úgy tűnik, hogy jelenleg nem állsz a helyzet magaslatán ezen a téren. Szokták mondani, hogy madarat tolláról... ez azt is jelenti, hogy olyan emberek fognak téged körülvenni, amilyeneket a jelenlegi hozzáállásod és jellemed alapján kiérdemelsz. Vedd úgy, hogy most neked ennyire futja és ahhoz, hogy változás álljon be, először neked kell változni. Hogy milyen irányba, az így nem fogja neked megmondani senki, én sem. Ezért kell minél több emberrel kipróbálnod magad, hogy az ő gyarlóságai mellett a sajátjaidat is észrevedd. Mert csak így tudsz majd javítani rajtuk és érett felnőtté válni. Halgass a barátaidra is, a szüleidre is, mert ők is éppen úgy észrevehetnek dolgokat - mint pl azt, hogy magas a mércéd (az rendben van, hogy te úgy érzed, megérdemelsz egy adott szintet, csak kérdés, hogy az valóban úgy van-e?).

2011. okt. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

harmadiknak


akkor tisztázzunk pár dolgot

az az érzésem, te úgy gondolod, amiért egyetemre járok (tekintsünk el a jogtól) nem állok szóba akárkivel, jelen esetben egy középfokú végzettséggel rendelkező férfivel

1. sem anyukám, sem apukámnak nincs felsőfokú végzettsége

2. az alanyunk X ideje elhatározta hogy sofőr lesz, ezért tudatosan úgy tanult, hogy az lehessen (gondolom oda is kell egy minimum végzettség) tehát volt célja

3. dolgozik, és nem várja, hogy a sült galamb a szájába repüljön

4. mivel dolgozik van fizetése

5. mivel van fizetése, nem megy minden héten anyuhoz/apuhoz pénzért könyörögni

6. mivel kétkezi munkájával keresi a pénzt, meg tudja becsülni, tudja mi az, hogy dolgozni érte

2011. okt. 27. 20:14
 9/19 anonim ***** válasza:

20:14!


Köszi. Pontosan erre voltam kíváncsi, hogy lenézel-e egy középfokú végzettséggel rendelkező embert. Aki természetesen tisztességes munkát végez és nem otthon ücsörög.

Ez esetben viszont nem értem, hogy miért nem találtál még magadnak normális fiút. Azért nagy részünk ilyen barátnőt szeretne, mint te vagy. És nem, nem az üresfejű plázacicákra bukunk. 22F

2011. okt. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
sok hímtársad ezt mondja, de mégis plázacica barátnőjük van, akkor ez most hogy is van?:)
2011. okt. 27. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!