Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A táborokban egymást átkarolva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A táborokban egymást átkarolva mentünk, suliban alig beszélünk! Miért van ez?

Figyelt kérdés
Segítsetek kérlek, egy fiú már régóta tetszik, de a suliban néha beszélgetünk, akkor sokat röhögünk, de ritkán van ez, egy táborban pedig ölében ültem, átkarolt, és most semmi!
2011. okt. 27. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá és beszélgess vele. LOL
2011. okt. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyáva és/vagy cikinek tartja a dolgot. Esetleg a suliban kevés az alkohol.
2011. okt. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minek érdekel hogy valaki mit csinál veled? Nem értem hogy egyesek hogy tudnak így beleszeretni más emberekbe. Biztos már száz más lány, szőrös állat meg egyéb élőlény is ült az ölében. Nem te vagy az egyetlen ;)
2011. okt. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Auswitz összekovácsolt titeket, ez a varázs már eltűnt miután a szovjetek felszabadítottak benneteket
2011. okt. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A suliban sok az ismerős és vagy téged vagy az érzelmeit cikinek tartja. Beszélj vele!
2011. okt. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én már nem járok suliba, de a többnapos iskolai kirándulásokon kicsit átértékelődnek a kapcsolatok, legalábbis én ezt láttam 18f
2011. okt. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kpcsolatok kirándulásokon átcserélődnek a drog és pia miatt. Sok iskolakirándulás, pláne a szakközépiskolák kirándulásai vad orgiákká fajulnak sokszor. Még a tanárok is részt szoktak venni alkalmanként. Nem kell komolyan venni ezeket a kis futó kalandokat.
2011. okt. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!