Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nálatok ez mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Szóval van a suliban egy ilyen iskola szépe lány.

Minden fiú odavan érte, jó az alakja, szép az arca, és igényes, és kedvem meg nem küldi el rögtön a fiúkat maga elől. Ezért mindegyik fiú szinte ismeri, aki lányok körül szokott nyüzsögni.

Bemutatott a barátnőjének. Szinte mindig köszön ha meglát. Ebben a tanévben, ma a suliban futottunk össze először és ő köszönt rám, én észre se vettem.

Szerintetek lenne esélyem nála?

Belülről is szép nem csak kívülről, de annyi más fiú van akit úgy tényleg "megkaphat".


17F


2011. okt. 27. 22:10
 1/10 Hokonbaszlak ***** válasza:
most attól h köszön nem biztos h járni is akar vagy akar tőled vmit..MOst mi innét honnan tudjuk..neked kell látni és érezni:)
2011. okt. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

irigylem az ilyeneket:(:/

hogy néz kii kb hogy ennyire oda van érte mindenki?

csak ugy kiváncsi lennék hogy nektek mi azaz iskolaszépe

am ha mindenkit megkaphat akk sztem csak akkor van esélyed ha extra helyes vagy

2011. okt. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én nem igazán tudok kiigazodni a lányok jelzésein. :((
2011. okt. 27. 22:14
 4/10 A kérdező kommentje:
extra helyes az mit jelent?
2011. okt. 27. 22:15
 5/10 anonim ***** válasza:
A lányok jelzésein nem kiigazodni kell hanem átlátni azokon, mert 99%-ban hülyeséget jeleznek szándékosan hogy összezavarjanak téged. Ha úgy érzed nincs is esélyed nála (pl. nem vagy egy bika), ne is próbálkozz. Olyan lányt keress akihez, ha odamész, nem érzel semmi kételyt. A pasinak uralni kell a csajt, vezetni mint egy kutyát, mert arra vágynak mindannyian. Érezned kell, hogy te vagy a "gazdája".
2011. okt. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hááát... ezt igy most nem tom elmagyarázni figyu

hát helyes vagy vagy nem?

2011. okt. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha önbizalomhiányod van amikor körülötte vagy, felejtsd el.
2011. okt. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Chrisstian_ ***** válasza:

Lelkek Erdésze ez aztán a feminista szöveg!

Menj oda hozzá teljesen nyugodtan és kérdezd meg, hiszen csak akkor nincs semmi esélyed, ha meg sem kérdezed.

Pont 10 évvel vagyok idősebb nálad és ha visszagondolok, hogy ha az összes csajhoz odamentem volna, aki tetszett és abból legalább 1 összejött volna, már beljebb vagyok. Szal nincs mitől tartani nem veszíthetsz!

2011. okt. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez nem feminizmus hanem igazmondás. Közöm sincs hozzájuk semmilyen leszbikus mozgalomhoz, én csak jót akarok mindenkinek.
2011. okt. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a barátnőjének tetszel
2011. okt. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!