Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok, nektek milyen fiuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, nektek milyen fiuk jonnek be?

Figyelt kérdés

(magamat irom le)

Fekete 8-9 centis haj, sotetbarna szem, sportos testalkat, ...stb

KORT ES NEMET IS (14/F)


2011. okt. 28. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

hát ez nagyon hülye kérdés....ebböl nem lehet semmit megtudni ,ettöl még nem látom hogy nézel ki, milyen az arcvonásod, a mozdulatod, ugy összességében a lényed.

rakj egy képet ugy könnyebb. de igy esélytelen.

szerintem konkrétan tökmindegy mekkora haja van valakinek, milyen a szeme és mennyire sportos.ha közbe egy bunko, vagy unalmas akkor löttek az egésznek, lehetsz te az atyauristen is.25/L

2011. okt. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem epp igy ertettem de azert kosz a valaszt.

Sokan hasonlitanak Bruce Lee-hez , nem vagott a szemem, es nem vagyok annyira izmos :)

2011. okt. 28. 19:38
 3/14 A kérdező kommentje:
A kerdesemben alatalaba kerdem, magamat peldanak irtam ,hogy milyen legyen a valasz nagyjabol.
2011. okt. 28. 19:40
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyet tanulj meg. Az olyanok jönnek be a nőknek, akik nem kérdezik meg tőlük. Hanem alapból van annyi önbizalmuk, hogy elhiggyék, nekik ő az esete.
2011. okt. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

ja értem:))

oké de ettöl még tényleg az a lényeg hogy nekem az ideálom a magas, hosszu haju csodaszépszemü széparcu egyén. de ez egy ideál. ami után csorgathatod a nyálad.

sosem volt ilyen pasim. mert az érték belül van és a legtöbb bomba pasi egy beképzelt f@sz...

de nökbe is igy van nem? nektek a playboy nyuszik az álomnötök de sajna a valoságban a nőtökön csak ott van az a pár pattanás, az a kis hurka a hason és a combon és a narancsböl meg a börszakadások a növéstöl.és szeretitek ezzel együtt is.:))

2011. okt. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem nezek ilyen magazinokat, nem erdekel, heti egyszer megbamulok egy csajt es annyi. A baratnom amugy se egy rosz csaj ,sot nagyon is kedves meg szep.
2011. okt. 28. 20:07
 7/14 anonim ***** válasza:
akkor tisztelet akivételnek. de átlagban apasik is fantáziálnak egy álomnöröl. de attol még nem biztos hogy a lelke is egy álom. örülj neki hogy fasza barátnöd van:)
2011. okt. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Orulok is XD
2011. okt. 28. 20:18
 9/14 anonim ***** válasza:

Hűséges, egy kicsit romantikus, de van benne rossz fiús hajlam is. Kedves, aki tisztel emellett ha kell akkor megvéd.

14/L

2011. okt. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A legfontosabb legyen magasabb tőlem min 10cm-vel. Legyen kedves de nem nyálgép. Ne a külsőm legyen neki a legfontosabb.
2011. okt. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!