Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10 év korkülönbséggel működhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 év korkülönbséggel működhet?

Figyelt kérdés
Az a kapcsolat mennyire lehet működőképes ahol a fiú 22 szűz, a nő meg egy 32 éves családanya?
2011. okt. 30. 07:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Szexkapcsolathoz jó. De tényleg be akarsz pofátlankodni egy család életébe...?
2011. okt. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt inkább ne
2011. okt. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 mertigen válasza:
kérdés hogy férjes-e ? Ha nem él együtt a férjével a korkülömbség nem kizáró tényező !
2011. okt. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2011. okt. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Simán müködhet, nekem is müködött csak nálunk 11 volt !
2011. okt. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A férje elhagyta... amúgy hosszútávon egy ilyen mennyire szokott működőképes lenni?
2011. okt. 30. 21:31
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell érezned, hogy mennyire tudsz felvállalni egy ilyen kapcsolatot...

Gondolj bele, milyen fiatal vagy, szinte gyerek (én is 22 vagyok, és úgy mondom ezt), neki meg már gyereke(i) van(nak). Ha úgy alakulna, úgy érzed, hogy kész lennél részt venni az életében? Gyerekkel és mindennel együtt... komoly felelősség. Gondold át, hogy kész vagy-e ilyesmire, vagy inkább olyan nőt keresel, akivel könnyebb összeegyeztetni a céljaitokat és az életviteleteket.

2011. okt. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mertigen válasza:
Azt irod hogy szűz vagy ! Akkor még csak gondolkodtok a kapcsolaton ??
2011. okt. 31. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!