Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a barátnőtök mindíg mindenben jobb volna nálatok? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés

Naszóval.. Soroljam?!

Szebb,mindíg neki jutnak a jobb pasik, vékonyabb (nem minntha kövér lennék de neki jobb alakja van)

Már nem tudom mit csináljak mert ez nekem nagyon rosszul

esik, de szeretem..

De mindíg csak ő a szebb,jobb.. Mindíg én maradok alul..


2011. okt. 30. 10:38
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló??.. nem értem..

amúgy 13 éves..

2011. okt. 30. 11:49
 32/45 KBéé ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy még! :) 13 évesen én is igy éreztem, de most már sokkal jobban örülök hogy igy alakult mert hosszú távon te vagy a nyertes hidd el! Mindig is vékony voltam és későn érő tipus igy aztán nem számitottam "jó bőrnek". De teltek az évek és az idő engem igazolt. Nem ribanckodtam, de talpra esett voltam és nagyszájú! Ezzel többre mész mert a szépség múlandó... Kell még egy kis idő hogy megtanuld értékelni magad, de soha ne akarj olyan fiút aki az ilyen lányokat szereti.. Szeressen azért mert mondjuk szépnek találja a mosolyod..
2011. okt. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
De én korán érő típus vagyok.. mindenki 16-nak meg 15-nek néz..
2011. okt. 30. 12:03
 34/45 anonim ***** válasza:

Leírom röviden:

Amit te most a külsődnek tulajdonítasz az valójában az érettség mértéke. Valószínű, bár nem láttam egyikőtöket sem, hogy a barátnőd érettebb, mind megjelenésben mind pedig belsőleg. Ez már nem fogom jobban részletezni a lényeg hogy így van.

Amit pedig mások is leírtak már, a példája nem feltétlenül követendő, sőt. Egyébként 2-3 év múlva tisztábban fogsz látni, 10 év múlva pedig röhögni fogsz a jelenlegi magadon, ezzel mindenki így van. A szerelmi élet és társai nem 13 éves korban kezdődnek hanem jóval később.

Annyit tehetsz magadért külsőleg, hogy odafigyelsz az alakodra mozogsz rendszeresen stb... te még nagyon a dolgok elején vagy légy türelmes és nem bánod meg.

2011. okt. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
Minden menő lány mellett van egy másik, aki mindenben bénább nála, azért hogy a menő lány még menőbbnek látsszon, kb ennyi :D
2011. okt. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:

Hát ez így nem teljesen igaz, mert nem vagyok mindenben bénább.. pl éneklek , van zenekarom, szeretem a művészeteket , most kezdtem folytatni a sportot.. Játszok hangszeren..

ő pedig nem tud semmin :D

2011. nov. 2. 16:27
 37/45 anonim ***** válasza:
Ha 16 évesnek nézel ki az nem lenne gond, de 13 vagyXD Majd lesz valaki akinek tetszeni fogsz ne izgulj:)
2011. nov. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy barátnőm aki ducibb lány volt..Én voltam a legmenőbb csaj az osztályból (nem dicsekedni szeretnék ezzel csak tanácsot adok) Aztán ő lett a legjobb barátnőm, hébe-hóba együtt vagyunk, imádjuk egymást. Most már a lány majdnem olyan vékony mint én és őt ugyanannyira szeretik már mint engem. Ha szeretitek egymást és segít neked akkor nem lesz semmi gond. Amugymeg mindenki a maga módján szép:) Te is biztos szép okos értelmes lány lehetsz:) Fel a fejjel!!
2011. nov. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
13.... Lassan ideje lenne megtanulni azt, hogy nem te leszel a legjobb mindenben, és igenis vannak olyan emberek, akik jobbak nálad. Lesznek szebbek, okosabbak, sikeresebbek, jobb társasági élettel rendelkezők, de ha azt nem tudod elfogadni, akkor csak rosszabb lesz!
2011. nov. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:
igaz.
2011. nov. 4. 11:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!