Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koves24 kérdése:

Lehet így még barátnőm?

Figyelt kérdés

Sajnos a külsőm ellenére , elég félénk fiú vagyok ,és az a úgy mond jófiú típus

Nem igazán merek kezdeményezni a lányoknál , pl leszólítás (utca buszmegálló stb )

Ha még is meg próbálnám , mire oda érek teljesen el megy a hangom , úgy hogy inkább hagyom is :(

Vagy ha még is randin vagyok is , feszült ideges ,és egyáltalán nem laza vagyok !

Kicsit határozatlan is vagyok !

Nah meg , a lányok jeleit se igazán tudom értelmezni , szemezés , mosolygás , nem teljesen egyértelmű jelek

Könnyen félre érthetőek :(

Idáig 1 kapcsolatom volt , azt se igazán én kezdeményeztem !

+ nem is nagyon gondolom úgy , hogy ha pl sétálok az utcán , hogy tetszetek a mellettem elsétáló lányoknak !

Igazából attól is félek hogy kiröhög

Több ok miatt is , az egyik , sajnos van egy kis beszéd hibám

Ami sajnos ha ideges vagyok könnyen előjön , konkrétan hadarok !

Arról ne is beszéljünk , hogy félek hogy csak lekoptat , és beégetem magam előtte !


Sokan mondják , hogy nem nézek ki olyan rosszul , ezzel nincs is baj !

Inkább a lelki világomban nincsenek rendben a dolgok


Régen kövér voltam , +25 kg-val szóval érthető , hogy régen miért nem ment a dolog


De most , nem lenne rá okom , a külsőmmel kibékültem , Nagyából rendbe hoztam

Igényesen öltözködöm , nem vagyok egy ősember sem , oda figyelek magamra !

Nem nagyon járok el itthonról , csak néha néha

Mivel egyedül nincs hozzá kedvem !

Barátoknak akad jobb dolguk :)


Mit tehetnék ez érdekében , hogy változzanak a dolgok ?

Lehet még barátnőm ?

Vagy így , nem tud el fogadni senki ?

Leginkább lányok véleményére volnék kíváncsi !


2011. okt. 30. 13:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Lemaradt : én is vágynék pedig egy lányra , akivel boldog kapcsolatban élhetünk !
2011. okt. 30. 13:06
 2/6 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy :) 2 évvel ezelőtt ugyanezzel a problémával küzdöttem jómagam is. Abból a szempontból voltam jobb helyzetben, hogy én lány vagyok. Próbálj nyitni az emberek felé. Ja és mi ez a "barátoknak akad jobb dolguk" ilyen nincs :) Járj el otthonról, nem kell rögtön bulizni menni. A hadarás pedig népbetegség, nem olyan nagy probléma szerintem. Viszont ha ki vagy békülve a külsőddel, akkor miért nincs önbizalmad? Ha a beszédhiba miatt, akkor azt sürgősen felejtsd el. :) Lehet barátnőd és ne legyél elkeseredve, bár nem tudom hány éves vagy de lekésve biztos nem vagy semmiről.

19/L

2011. okt. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jó egy lány jobb helyzetben van , ha ilyen gondjai vannak mint egy fiú :)



Barátoknak a jobb dolguk , hát pl nekik már van barátnőjük

És némelyiknek nem itt helyben , ha nem pl Debrecenben stb

Szóval ők , ott töltik velük a hétvégét , kettesben

A többi m meg más zenei stílust szeret mint én , valaki meg szimplán nem jár el , és csak a munkának él :)


Igen leginkább a hadarás miatt , egy kis dadogással keverve , főleg ha ideges vagyok

Elég gyorsan tudok néha néha beszélni ( szintén akkor ha nem vagyok nyugodt ) , ami nem igazán szándékos

De amikor vissza kérdeznek "hogy bocs mit is mondtál "

Azt egy kicsit gáznak érzem !


A felhasználó nevemből kiderülhetett volna , a korom :)

Amúgy 24 lassan 25 :(

Nagyon gyorsan telnek az évek , egyre öregebb leszek sajnos :(

Mindenféle előrelépés nélkül !

2011. okt. 30. 13:30
 4/6 SPAWN77 ***** válasza:
Nem szokásom sértegetni embereket főleg nem itt úgyh ezt se vedd annak kérlek: "Állj a farkadra" azt elképzelhetetlennek tartod h valaki számára pont így vagy tökéletes? de sosem fog megismerni mert otthon vered a .. érted na. Menny élj 24 vagy ugye? akkor gondolom sulinak vége és jó szakmát szereztél hisz állításod szerint jó fiús vagy élni nem éltél tahát a sulira volt időd rendesen lehet dolgozol is mindened megvan h legyen időd és anyagi háttered szórakozni járni ! meghívni egy lányt egy italraelhívni randizni de ne ezzel kezdd!!!! mert akkor megtalálod a tárca szopó mai korcsosult prostiféléket akik tinédzsereknek nevezik magukat ismerkedj a női nem tagjaival!! szerezz lány smerősöket barátokat flörtölj és ha elutasítanak akkor mivan apokalipszis? ezzel jár ha elegendő tapasztalatod lesz pedig előbb veszed észre h valakinek szipatikus vagy esetleg vagy sem mint ő maga? ez így működik de ösztönösen 14 évesen el kellett volna kezdened ettől nem leszel rossz ember nem azt mondtam legyél egy macho csődör aki átgázol a lelkeken csupán megérdemled h élj . korban vagy lassan csládalapításon kéne fájnia a fejednek nem a parner keresés alapjain. agyalj a jövőn s élj a mának ezt tanácsolom neked:D ha így teszel így teszel ha nem nem a te döntésed én már nemfélek a visszautasítástól:D remélem érted mirecélzok ezzl. sok sikert a jövőben:D és boldog életet
2011. okt. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a legnagyobb problémád az önbizalomhiány. Ezt kéne lassan fejleszteni. Azt azért elmondom, hogy ez nem 5 perc lesz. Hosszú idő amíg kialakul. Szerezz olyan barátokat akik eljárnak otthonról. Hidd el, jó hatással lesznek rád. Aztán beszélgess sok emberrel, fiúkkal is, vagy nagyobb társaságban is nyugodtan szólalj meg. Először kezd olyan lányokkal, akik közömbösek vagy kevésbé érdekesek a számodra. Hidd el egyre több lesz a pozitív visszajelzés. Aztán lassan elkezdesz hinni magadban. Kihúzod magad az utcán szemébe mersz mosolyogni egy igazán jó csajnak is:)

A kisugárzás nagyon sokat számít hidd el!


A kérdésre visszatérve igen lehet így barátnőd. De ha már egyedül rosszul érzed magad, és félsz hogy nem találsz párt akkor aki melléd kerül szerinted jól fogja magát érezni?

Először magadat kell rendbe tenned és hidd el utána ragadni fognak rád a csajok =)


Am dettó ugyanezzel küzdök, csak lányban... Én már jó irányba haladok.:) Biztos neked is menni fog.

2011. nov. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
:// vagy háromszor leírtam h hidd el :S Bocsi tudom, hogy nagyon idegesítő.
2011. nov. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!