Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarom, hogy ebből több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törpicuur kérdése:

Nem akarom, hogy ebből több legyen mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Barátommal 8 hónapja együtt vagyunk , minden rendben közöttünk. Bár mostanában ritkán látjuk egymást , mert költöznek és nem ér rá. Emiatt nagyon rossz!

Ami a gond ,hogy van egy srác aki nem azt mondom ,hogy meg tetszett de nem is tudom mi ez. Szép a mosolya és ez megfogott. Tudom ,hogy tetszem neki. Egyszer köszönésnél megölelt és hát jól esett. De belül nem volt olyan jó m vagy ,hogy mondjam ?! Jó volt de bennem volt a gondolat ,hogy miért jó ha van barátom?! Nagyon ki voltam egy ilyen pici dolog miatt. Mert szeretem a barátom , sőt! Nos , ezzel a sráccal sokat beszélünk. Titokzatos , nehéz bele látni. Kicsit az "álompasi" kinézettel rendelkezik , és belsőleg is ugyan ez, magyarul a nem csajozós , romantikus , kedves egyéniség. Mostanában sokszor eszembe jut , olyankor mosolygok és ez meg ijeszt. Amikor látom a fiút csábítást érzek valamiért , de ha már nem látom akkor ez el múlik , és barátomra gondolok rögtön. De ezek az érzések nem tudom miért tőrnek elő bennem. Nagyon zavar , és nekem a barátom kell! Remélem nem változik ez a dolog. De úgy gondolom ,hogy ez nem jó jel! Veletek volt már ilyen ? Mit tettetek ? Vagy én mit tegyek ?


2011. okt. 30. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi vagyok!

(Bocsi,hogy ezt írtam,én is utálom,hogy azt hiszem végre jön egy válasz és erre nem is az... Csak én is hasonló helyzetben vagyok..)

2011. okt. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha jobban megismernéd az "álompasidat" csalódnál benne...én egy csajjal voltam így...

20F

2011. okt. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
utolsó! Te miért csalódtál a lányban?
2011. okt. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Külső alapján szerettem bele a csajba és a személyisége nem illet velem össze és nem tudtam volna elviselni rövidtávon se.
2011. okt. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kérj kis szünetet a barátodtól, vagy közben próbálj többet beszélgetni az uj sráccal.:) Úgy semmiképpen se szakíts ,hogy a srácot nem ismered eléggé,mert bizony nagyon nagyot csalódhatsz benne ha jobban megismered.
2011. okt. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!