Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú aki 19 éves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki 19 éves, járni akar velem de nem tudom, nem túl idős hozzám? én 14 vagyok

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 17:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
De.
2011. okt. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Ha szereted,akkor járj vele,a kor a szerelemben nem számít.Például a mamám és a papám között 16 év korkülönbség van,és vígan élnek.Én 16 vagyok és egy 18 évessel járok :)
2011. okt. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

nincs olyan,hogy idős,nem idős. mással ne foglalkozzatok,más véleményével szintén ne. kivéve az enyémet : ))viccet félretéve...azzal legyél,akivel a legjobban érzed magad.ennyi! de szex még: nono : )kicsit had érjen még a pihe puha barack :)


23/F

2011. okt. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%

csak szexet akar....legalábbis én csak azt akarnék. egy 14 éves taknyostól.

19f

2011. okt. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
ááá 19évesen nem biztos,hogy csak szexet akar...én is 17évesen hót komoly kapcsit akartam de mivel nem nézek ki állítólagosan rosszul,ezért sok csaj azt hitte,hogy csak döngetni...azmár más kérdés,hogy szexmánia a köbön x)
2011. okt. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 jin ***** válasza:
86%

HALI

Na ez lett jól elb@aszva....

minden tizenéves lány felnőt pasikkal jár...

különböző indokkal

De ritka az ilyen kapcsolatban az érzelem

és a két részről való érzelmet ne is boncolgassuk...

és hát így elég rendesen felborítják a rendszert....

én nem tudom hogy te szereted -e de ő nem valószínű....

bye

2011. okt. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Velem is történ ilyen,annyi idős voltam,mint te és én nem mertem belemenni,meg akkoriban nem igazán akartam pasit magamnak,elgondolkodtam,hogy mit kezdene velem egy ilyen idős srác,és inkább nem kértem belőle...nem is bántam meg,két éve összejöttem az első barátommal,akivel még mindig együtt vagyunk.Én meggondolnám a helyedben a dolgot.

21L

2011. okt. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

annyira bírom az ilyen 88%-oshoz hasonló barmokat.


szerinted egy 19 éves fiú fog várni 1-2 évet....te hülye vagy tudd meg.

2011. okt. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
kb mindenkivel egyet értek...kösz
2011. okt. 30. 18:46
 10/15 A kérdező kommentje:
igazából elég jó ismerem ... barátok által és egyáltalán nem olyan aki csak szex-et akar ...
2011. okt. 30. 18:52
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!