Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki segítsen már mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törpicuur kérdése:

Valaki segítsen már mert megőrülök, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Barátommal 8 hónapja együtt vagyunk , minden rendben közöttünk. Bár mostanában ritkán látjuk egymást , mert költöznek és nem ér rá. Emiatt nagyon rossz!

Ami a gond ,hogy van egy srác aki nem azt mondom ,hogy meg tetszett de nem is tudom mi ez. Szép a mosolya és ez megfogott. Tudom ,hogy tetszem neki. Egyszer köszönésnél megölelt és hát jól esett. De belül nem volt olyan jó m vagy ,hogy mondjam ?! Jó volt de bennem volt a gondolat ,hogy miért jó ha van barátom?! Nagyon ki voltam egy ilyen pici dolog miatt. Mert szeretem a barátom , sőt! Nos , ezzel a sráccal sokat beszélünk. Titokzatos , nehéz bele látni. Kicsit az "álompasi" kinézettel rendelkezik , és belsőleg is ugyan ez, magyarul a nem csajozós , romantikus , kedves egyéniség. Mostanában sokszor eszembe jut , olyankor mosolygok és ez meg ijeszt. Amikor látom a fiút csábítást érzek valamiért , de ha már nem látom akkor ez el múlik , és barátomra gondolok rögtön. De ezek az érzések nem tudom miért tőrnek elő bennem. Nagyon zavar , és nekem a barátom kell! Remélem nem változik ez a dolog. De úgy gondolom ,hogy ez nem jó jel! Veletek volt már ilyen ? Mit tettetek ? Vagy én mit tegyek ?


2011. okt. 30. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Barátod felé van egy kötelességed. Ha mindenki saját vágyai után szaladna állandóan, nagyon gáz lenne. Ne engedj a csábításnak.
2011. okt. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Néha nagyon nehéz , ő olyan más.. nem kapok mellette levegőt! :/ :$
2011. okt. 30. 18:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor gyenge jellem vagy és nagyon befolyásolható.
2011. okt. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Döntsd el mi kell: egy fiú, egy hirtelen fellángolás, egy kaland? mert lehet hogy a másik srác csak ennyit tudna nyújtani...viszont neked van egy viszonylag stabil kapcsolatod...tényleg eldobnád az ismeretlenért?


de ez az én véleményem csak

2011. okt. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne hagyd hogy levélként fújjon a szél. Légy inkább te a vihar ami felkapja a leveleket.
2011. okt. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ájron ***** válasza:

Itt jön az, amikor a tudatodnak kell irányítani. Maradj a barátoddal. az érzelmeidet nem tudod befolyásolni, de a tetteidet tudod irányítani. Már maga tény, hogy zavar ez a vonzalom, azt jelenti hogy jobban szereted a barátodat. Ne engedj tehát a csábításnak. ha csak a srác jelenlétében érzed vonzalmat, akkor csak fellángolás...


Bocs ha kicsit zagyvalékos lett, de most festettük a fürdőszobát, és a festékszag nagyon bódít... :-((

2011. okt. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!