Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz a kor különbsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz a kor különbség? :O

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. és a barátom 18. 2 hónapja vagyunk együtt..és nagyon nagyon szeretjük egymást..Ő Bármit megtenne értem :) szerintetek nem sok ez a kor különbség?
2011. okt. 30. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Dehogyis! ez még normális ismertem olyat aki 15 éves volt és a pasija meg 26 de ez se baj ha őszintén szeretik egymást:)
2011. okt. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem sok! :)
2011. okt. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ha szeretitek egymást. Úgy tudod legkönnyebben kideríteni, hogy ő szeret-e, hogy leküldöd a boltba tamponért. Ha hoz neked akkor szeret.
2011. okt. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát elmegy, tényleg jobb, mint mintha valami huszonévessel lennél.
2011. okt. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se lenne sok csak azért mégis 14 vagy és nem 18. Vannak dolgok amiben várnod kéne:)
2011. okt. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Igen jó vagy neki 1-2 éjszakára kufircolni. :)
2011. okt. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja azok akik soknak találják azokat szard le. Ha 25 évessel járnál se semmi közük hozzá. Régen is voltak nagykorkülünbségek. A dédszüleim közt 21 év volt és nem lennék, ha gáz lett volna akoriban. Gondolom ez mai irigység, hogy de gáz a nagy korkülönbség:S Ne foglalkozz velük! Mind irigy szemét. Az első barátnőm szülei közt 6 év volt és mégis nem lehetettem vele, mert idősebb voltam. Az ilyen embereket rühelem:S
2011. okt. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Túl sok.

Egy nálam 4 évvel fiatalabb lány túl fiatal hozzám.

Egy nálam 4 évvel idősebb lány meg pont nekem való, ideális.


18/F

2011. okt. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!