Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki szoktátok tenni facebookra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szoktátok tenni facebookra, ha valakivel összejöttetek?

Figyelt kérdés
Ha igen,annak milyen hátránya lehet ?
2011. okt. 30. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Jajjj istenem ez a facebook.... jézusom....

Hát nem az első dolgom bejelölni, hogy kapcsolatban vagyok vele, de igen egy idő után ki lesz rakva, csak hogy ne tűnjön furán a profilkép ahol smárolunk... le kéne szokni a facebookról...

2011. okt. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lassan négy éve vagyok fenn, szóval már volt eset, hogy kiírhattam volna, de hülyeségnek tartom. Senkinek semmi köze a családi állapotomhoz.


A FB kommunikációra, egymás közt érdekességek megosztására lett eredetileg kitalálva, nem tartom teljesen "közösségi hálókra érettnek" azt az embert, aki mindent gondolkodás nélkül megoszt.


Egyébként számottevő hátrányt CSAK ebből nem tudok elképzelni.

2011. okt. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=Q6crH8qmyZ8 - November 5 , nicns sok hátra ;)
2011. okt. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én kitettem röpke másfél év után. Pontosabban csak visszaigazoltam, mert ő tette ki előbb.
2011. okt. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem mert nincs facebookom... vajon miért...
2011. okt. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kitettem 4 éve, és azóta is kinn van :)

20/L

2011. okt. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
A youtube-os videó elején miért szól az X-faktor "mentorkivonulási" zenéje? :DD
2011. okt. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hátránya nem lehet szerintem.


Én kiteszem, de ettől még nem érzem úgy, hogy neten élem az életem és nem a valóságban. Nyilván nem ez az első dolgom, miután összejövök valakivel, de azért hamarosan kirakom. Nem 1,5 év múlva meg ilyenek... Számomra a világ legtermészetesebb dolga ez, mert ha ki van írva, hogy mikor születtem, meg hova jártam iskolába, akkor az, hogy járok valakivel és kivel járok, miért lenne kevésbé fontos? Nyilván arról beszélek, ha komoly és tartós kapcsolatnak ígérkezik. Szerintem ezt úgy nevezik, hogy felvállaljuk egymást. Illetve annak ez is egy része.


Ezt csak azért írom, mert sok válaszoló mintha egyenesen büszke lenne rá, hogy nem rakja ki meg hogy sokára rakja ki. Én - ahogy már mondtam - nem vagyok Facebook-függő, nem vagyok fenn a nap 24 órájában, sőt még csak magamutogató sem vagyok, de szerintem egy komoly kapcsolatot illik ilyen módon IS felvállalni.

2011. okt. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sietve hozzátenném még azt is, hogy én sem értek egyet azzal, hogy minden hülyeséget tegyünk ki a Facebookra, de ez tipikusan nem a hülyeség kategória...
2011. okt. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk kint van!Felkért,és visszaigazoltam,kb 2hónap járás után,és lassan 9hónapja vagyunk eggyütt
2013. jan. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!