Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Biszex lenne a barátnőm? Az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feldmütze kérdése:

Biszex lenne a barátnőm? Az a helyzet, hogy kollégista a barátnőm és mondta, hogy vannak leszbikus/biszex barátnői, de azt is monda, hogy ő nem az. Néha mégis olyan dolgokat mond, amiből nekem az esik le, hogy talán őis .

Figyelt kérdés

Nemtudom milyen szokások vannak a lányoknál e téren, de egyszer mondta hogy a barátnőivel ( mind a kettő biszex ) hárman feküdtek egy ágyba, de persze nem csináltak semmi "olyat". Most meg felnéztem az iwiw profiljára, mert még nem néztem meg és ott is egy lánnyal ölelkezik egy tóparton ... ráadásul a másik lány a derekát fogja.

Most jöhettek azzal, hogy húúúdejólenne egy olyan barátnő, akinek van barátnője... de ha így gondoljátok vagy nem szeretitek a csajt, vagy tiszta hülyék vagytok.

Az értelmes válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!

Sokat jelentene nekem, ha tudnátok rendes választ adni!


2011. okt. 31. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
És mi van akkor ha biszex, elhagyod? Ha ő így érzi jól magát, hogy puncikat nyal akár divatból akár nem, ez szíve joga. Persze gondolom, ha van barátja akkor nem fog megcsalni lánnyal sem szóval nincs min aggódnod.
2011. okt. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Mi 3 barátnőmmel együtt is fürdünk a koliban, sőt kettesével alszunk mert össze vannak tolva az ágyak és így nagy franciaágyunk van. Ha valamelyikünk szomorú akkor átöleljük vagy sírunk egymás vállán. Megfogjuk egymás derekát is :D Lányoknál ez gyakran működik így, de mi sem vagyunk leszbikusak vagy biszexek. Hármunknak van barátja, a negyedik pedig aktívan pasizik :P

21L

2011. okt. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
Jah szerintem nagyon tutti!! :D :D Én inkább örülnék neki a helyedben... Kérd meg, hogy téged is szervezzen be a legközelebbi leszbikus nyali-falira! 19/F
2011. okt. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ájron ***** válasza:
100%
A szerelem az szerelem, nemtől függetlenül, szóval ha egy csajba lenne szerelmes, akkor ugyanúgy kezeld, mint normál esetben. Egyébként egy bisex barátnő ötlete igencsak... Szórakoztató... a lányoknál meg nagyon nehéz olvasni ezekből a jelekből. Személyes véleményem, hogy a lelke mélyén minden nő biszexuális.
2011. okt. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ájron, értem én, hogy a szerelem szerelem, nemtől függetlenül. De épp ezért, a páromról beszélünk, ha egy lánnyal csal meg, ugyan olyan mintha egy másik fiúval tenné, tehát nem szeret, nem tisztel.

2011. nov. 1. 09:18
 6/9 Ájron ***** válasza:
100%
na én pont ezt mondtam. :-D
2011. nov. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ó, Ájron, de szépen mondtad!
2011. nov. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Milyen dolgokat mond amiből azt veszed ki, hogy szereti a lányokat? Amúgy ha így is van, tök mindegy ha veled van és szeret akkor úgysem csal meg meg semmi. Az meg, hogy ölelkezik egy lánnyal... ráteszik egymás derekára a kezüket.. ezt minden hetero lány csinálja a barátnőivel, inkább az lenne a meglepő ha nem csinálnák ezt! De ha annyira 'gyanús' akkor kérdezd meg tőle :)
2011. nov. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem is van egy meleg barátom és tök jó pofa igaz ,hogy az összes fiú haverommal (akik heterók) mindegyikkel kikezd :)
2012. jún. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!