Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez? Mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Aki nekem kell annak én nem kellek,de akinek én kell az meg nekem nem..már másfél éve nincs bnőm.
2011. okt. 31. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. okt. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez pontosan így van...és semmit.
2011. okt. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 life is beautiful ***** válasza:

gondolj bele, aki szeret téged, az néha túlzásba is viszi , az ilyet pedig megérzi az ember,mikor nyalod a seggét, nagyobbnak érzi magát nálad, te pedig unalmas vagy

kicsit olyan ez mint mikor a játékba rájössz ,hogy van egy csomó jó kód, elkezdesz kódokkal játszani ,minden tök könnyen megy, és rájössz 1 hét múlva hogy uncsi a játék, na vajon miért?!..

2011. okt. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A puding próbája az evés. Lehet nem tetszik a puding állaga, de próbáld ki szerintem. Gondold azt, hogy abban a szerencsés helyzetben vagy hogy nem veszíthetsz semmit. De azért legyél korrekt, mégis csak emberekről van szó. Szóval húzz egy határt.
2011. okt. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahá-űűűű, há jujujj! Ezt hogy csináltad? Írd már le légyszi privátba.
2011. nov. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!