Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet valljak neki?

Figyelt kérdés

Egy lánynak szeretném elmondani, hogy valójában mit is érzek iránta, de már csak neten keresztül van lehetőségem erre. Ez a vallomás több lenne 2-3 mondatnál, szóval elég bő. A gond az, hogy ez a lány nem akar velem beszélni, mert állítólag én tolakodó voltam vele szemben, és emiatt megszakított velem minden kapcsolatot, viszont szerintem nem tudja, hogy én mit érzek iránta valójában. Egyébként eddig csak beszélgettünk, és most kibökte, hogy "tolakodó vagyok", pedig ez azért nem igaz.

És ahhoz, hogy megnyugodjon a lelkem, el szeretném neki mondani az érzéseimet, persze csak úgy, hogy "ha nem akar, ne válaszoljon, már nem akarok tőle semmit, csak közölni ezt, és hogy legyen boldog a továbbiakban..."


2011. okt. 31. 21:48
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Elfelejti csak így tudom igazán, hogy legalább tudja, hogy mit érzek...vagy akár éreztem iránta, addig nem megy. Hirtelen jött tőle ez a törlősdi...eddig jól meg voltunk szerintem...
2011. okt. 31. 21:54
 2/15 anonim ***** válasza:

Ó én voltam így (lány helyében). Hidd el tudja, hogy odáig vagy érte, és nem akarja ezt hallani, azért törölt, mert NEM szeretné ezt hallani, mert leszarja.

És kínos lenne neki elutasítani. Szóval ne nyomorogj tovább...próbáld meg feldolgozni, hogy ez nem jött össze. Nem értem miért lenne jobb ha leírnád neki.

Vagy ha nagyon ki akarod írni magadból, akkor írj egy levelet és a konyhába menet dobd ki a kukába.

2011. okt. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De honnan tudhatná? Még sosem mondtam el neki, nem is célozgattam. Épp ezért nem értem, miért törölt. :/
2011. okt. 31. 22:11
 4/15 anonim ***** válasza:

Hát akkor ha meg nem is tudja, és barátként sem akar veled beszélni, azon elgondolkodnék...sajnos vannak ilyen helyzetek.

Biztos, hogy megnyugodna a lelked? Mert ha meg nem válaszolna, az lenne a gond.

2011. okt. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem várom el, hogy visszaírjon, viszont az jó lenne, ha tudná...elég hosszú idő volt ez..

A törlés miértjét viszont tényleg nem értem, mert eddig végig jól megvoltunk.

2011. okt. 31. 22:16
 6/15 anonim ***** válasza:
Mióta ismered?
2011. okt. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Úgy másfél éve vagyunk beszélőviszonyban, de már több mint 3 éve látásból...meg névből tudjuk kik vagyunk.
2011. okt. 31. 22:22
 8/15 A kérdező kommentje:
Illetve csak voltunk beszélőviszonyban.. :S
2011. okt. 31. 22:22
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy összejött valakivel?
2011. okt. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem. Akkor is beszélőviszonyban voltunk, amikor kb. 5 hónapos kapcsolata volt.
2011. okt. 31. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!