Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Egy veszélyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Egy veszélyes embernek tart, aki mindenkit magába zúgat (? )

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó fiú barátom. Azt mondta, hogy nekem van egy tulajdonságom, mely segítségével akaratomon, tudtomon kívül nagyon össze tudok törni embereket. Azt veszi észre magán is, hogy kezdek megtetszeni neki, és tudja, hogy ebből csak rossz sülhet ki, így lehet, hogy minden kapcsolatot meg fog szakítani velem. Tényleg ilyen veszélyes vagyok? Vagy csak ő fél attól, hogy még tud úgy szeretni, mint egykor? Nem értem mit kéne tennem. Valakinek van ötlete? 16/L
2011. nov. 1. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre szerintem nagyon nem lehet válaszolni hiszen nem ismerünk és nem ismerjük a természeted, tulajdonságaid... :)

De szerintem próbálj beszélgetni vele és bizonyítsd neki hogy nem így van(persze csak ha tényleg nem így van) ;)

2011. nov. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
küldesz képet magadról?
2011. nov. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

fiú lány barátság nincs, csak ha egy külső tényező segíti ezt elő :)


ha ilyen nincs, előbb utóbb az egyik fél többet akar


ezzel lehet ellenkezni, de így van és pont :)


21/F

2011. nov. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!