Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most melyiket válasszam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fibbrizzo kérdése:

Most melyiket válasszam a kettö közül?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok másfél éve nincs barátnöm ,de most kettö is van egyszerre véletlen .Mind a kettö járni akar velem az eggyik 20 éves tanul még ,ápolonönek és a szüleinél lakik ,a másik 22 éves és dolgozik .a 20 éves vidám ,kedves aranyos csak sokkal jobb modu mint én ,egyszoval gazdagabb családi körbe tartozik.Viszont ö nem akar elköltözni a szüleitöl .a másik egyszerü hasonlo mint én kedves ,de szotlan és nem valami vidám de ö viszont költözne otthonrol .Nincs jo családi viszonyom ezért én költözök mindenképp ezért irom .De segitsetek hogy vagy miként döntsek mert mind a kettö bejön külsöre csak mind a kettöben van jo és rossz érv is .Ti hogy döntenétek?
2011. nov. 1. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én nem ugy jönnék össze valakivel hogy melyik a jobb fogás.... azzal jönnék össze akibe beleszeretek. ahogy nézem nálad szo sincs ilyenröl.
2011. nov. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sajnos a 20 évessel volt 3 randim és nagyon bejön szinte nem gondolkodnék rajta hogy összejöjjek vele de ö még másfél évig tanul és heti egyszer tudunk találkozni .mondjuk ugy hogy az elsö az igazi ,de a másik érett ,dolgozik tudja mi az élet .A 20 éves meg lehet 3 honap mulva lecserél egy másikra vagy bármi lehet .
2011. nov. 1. 21:49
 3/8 DrBadru ***** válasza:
Összejönni valakivel nem azért kell, mert kedves, vidám, költözne, akármi.... hanem mert szereted. De én is úgy látom, neked olyan az egyik mint a másik, nem érzel semmit egyik iránt sem. Úgyhogy szerintem erre a másfél év magányra még nyugodtan ráhúzhatsz pár hónapot, vagy évet....
2011. nov. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akihez érzelmileg és testileg is vonzódsz.


Ha már szóba jött az,hogy az egyiknek több pénze van,az tuti,hogy nem jó irányban vagy...


Én azt mondom keress egy harmadikat és azért ne járj senkivel,mert eltudsz vele költözni otthonról.

2011. nov. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
na hogy tisztán lássatok leirom .az elsö tetszik nagyon .de én csak egy 3 müszakos gyárba dolgozom .az ö családja meg félek lenéz ,de ha ö egy csoportba tartozna velem szivesen várnék rá még 10 évet is .
2011. nov. 1. 21:54
 6/8 anonim ***** válasza:
a válaszaid alapján szerintem egyértelmű, hogy meg kéne próbálnod a 20 éves leányzóval, de minél előbb döntsd el, ne játssz egyikőjükkel se. Problémák és nézeteltérések mindegyik esetben lesznek majd, ha szereted az egyiket, akkor ezeken felül tudsz emelkedni. Szóval előre ne problémázz. Csak dönts mielőbb!
2011. nov. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lássuk csak az esélyeket:


20 éves tanuló- küzd, hogy magától feljebb jusson. A te karaktered minden tekintetben. Hajlandó felnőtt, önálló életet élni.


22 éves, anyuci-apuci kedvence, aki nem csak most, de később sem fog elköltözni otthonról, mert kényelmes a kis élete ott. Főleg nem szegényebb élet miatt. Soha nem lesz igazán önálló, hogy együtt élni nem fgosz vele, az meg tuti, mert ragaszkodik anyucihoz.


Van még kérdés? :)


22/L

2011. nov. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

14:13-as vagyok!


Most olvastam a kommentedet is.


Te már eldöntötted, csak agyilag vonzódsz a 22 éveshez.


Ha a 20 éveshez vonzódsz, ne foglalkozz azzal, mennyit vagy vele, majd lesz az több is és jobb is.


És ne mondd azt, hogy el fog hagyni, míg a 22 éves meg nem. Nagy tévedésben vagy, mert a másik hamarabb lelépne, mert nem kell hogy annyira értékeljen, ott van a gazdag anyuci, neki az elég is.



És nem a kora a megcsalás oka!!!!! Valaki 18 évesen éretebb, mint egy 22 éves. Én 18 évesen soha nem csaltam volna meg a jelenlegi párom, előttem a 23 éves barátnője megtette. :)

2011. nov. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!