Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után érzetétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után érzetétek azt, hogy már szerelmesek vagytok a párotokba?

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

1 hónap kb, de azért ilyen sok idő mulva mert ugy jöttünk össze h még az előző barátomat szerettem..

de 1 hónap alatt egymásba szerettünk és most 1 éve vagyunk együtt :)

2009. máj. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én még sose voltam szerelmes és jó pár kapcsolaton már túl vagyok.
2009. máj. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Detto 2. válaszoló! Én sem voltam még szerelmes sajnos. Már 1 hónapja együtt vagyok a barátommal de még mindig nem vagyok szerelmes, de remélem az leszek!:)
2009. máj. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én meg úgy voltam szerelmes 2x, hogy nem is jártam velük. :(

17/L

2009. máj. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Elso pillanattol kezdve, amikor meglattam ereztem hogy nekem o kell. Az erzes kolcsonos volt. Azota eltelt egy ev, es imadjuk egymast pont ugyanugy mint az elejen!
2009. máj. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy hónap kellett hogy beleszeressek a páromba.Már 8 éve vagyunk együtt és minden nagyon jó!:)
2009. máj. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1-2 hét alatt,és 7 éve lángol:)
2009. máj. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

: )

én egy hónapja vagyok együtt a barátommal de még nem érzem, hogy szerelmes lennék: S

de mindenkinél máshogy van ez is, szóval még nincs baj úgy érzem : )

2009. máj. 6. 12:55
 9/12 anonim ***** válasza:
hát én olyan 2-3 hónap után lettem szerelmes, és már 7 hónapja együtt vagyunk!
2009. máj. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Akkor még számomra is van remény? Lehet szerelem, ha az elején a szikra megvolt, de most újra nem érzem ugyanazt?


Mert ahogy itt olvasom a válaszokat: igen, 1 hónap után én majd' megbolondultam, hogy nem lehetek vele, annyira hiányzott, úgy éreztem, vele fogom leélni az életemet, azt hittem, megtaláltam, akit kerestem... De mostanában nem érzem ezt, amit az elején... Vajon van még remény? :S

Reméltem, lesznek itt válaszolók, akik hónapokat vártak a szerelemre... De az 1 hónapon és a fellángoláson már rég túl vagyok...

Szeretem őt, de nem vagyok szerelmes.

Nincs más, akiért elhagynám, de félek, hogy majd megismerek valakit, aki kizökkent ebből, és akiért elhagyom, mert menthetetlenül beleszeretek... óóóh, ha kitalálom, hogy tegyem föl a kérdést, ki is írom... :S (22/L)

2009. máj. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!