Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » érdemes megmenteni? Vagy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

érdemes megmenteni? Vagy már döglött?

Figyelt kérdés

Két éve vagyok együtt a párommal és pár hónapja elkezdett panaszkodni , hogy nem figyelek rá. Ez abban merül ki , hogy amikor csinálok vmit akkor nem veszem észre egyböl ha szól hozzám néha kétszer háromszor kell szólni mire oda figyelek, néha meg nem emlékszem mit mondott. Az elmúlt két hétben meg mintha a falnak beszélnék csak bólint ha kérdezek vmit. Régebben ki tette a lelkét is értem reggel kávét főzött másnapra ebédet csomagolt amikor mentem dolgozni,oda bújt hozzám amikor filmeztünk most meg másik fotelba ül inkább, ha kérdezem akkor azt mondja nem akar oda ülni hozzám. Kérdezek hova van elrakva ez vagy az akkor csak annyit kapok "vajon". El tudom képzelni a közös jövőnket de nem tudom megértetni vele, ha kell szóljon töbsször is. Amúgy mindent megcsinálok neki még ha nem is azonnal. Úgy veszem észre mostanában mindenre van vmi megjegyzése ami nem feltétlenül esik jól, de nem szólok nem akarom megbántani.

Néha picit javulni látszik a dolog de utána megint siralmas az állapot ismét.


2011. nov. 2. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Üljetek le, mint két okos felnőtt ember, és beszéljétek meg. Mondd el neki, hogy téged mi zavar, ő is elmondja őt mi zavarja, és ha tudjátok majd egymás búját-baját, akkor mindketten változtattok egy kicsit a másik boldogsága érdekében, kompromisszumot köttök és tiszta lappal kezditek. Ha ez nem megy, akkor hagy.
2011. nov. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz szólni mert nem akarod megbántani, az rosszabb, mert az lesz az érzése, hogy igazából nem érdekled, és nem reagálsz a jeleire.

Ténylég, kérd meg, hogy beszéljétek meg a kapcsolatotokat és a problémáitokat, mert megbeszélés nélkül nincs esély a megoldásra. És legyél vele őszinte, még ha megbántod is kicsit (direkt nem kell bántani, de érted, ne halgass el vmit ami zavar, csak max finoman közöld), mert aztán jobban megbántod azzal, hogy nem szóltál

2011. nov. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!