Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én fújom fel, hogy több,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én fújom fel, hogy több, mint 1 év után is találok régi kis cetliket az exbarátnőktől, vagy rájuk emlékeztető dolgokat?

Figyelt kérdés
A párommal több, mint 1 éve élek együtt. Eddig is idegesített, ha valami exre emlékeztető dolgot találtam, hiszen a közösen bérelt otthonunkban mással kapcsolatos emlékeknek helye nincs. Nemrég eldöntöttük, hogy összeházasodunk, s a párom átkutatta a dossziéit, de nem találta az anyakönyvi kivonatát. Ma, gondoltam én is megnézem, hátha ott van, csak nem vette észre. Erre menyasszony és vőlegény ruhafoglalásról kiállított nyugtát, meg szerelmes irományokkal teli cetliket találtam az egyik dossziéban. Tegnap átnézte az összeset. Miért? nem dobta ki? Miért tárol ilyeneket? Ez jelent valamit, vagy csak az én butaságom?
2011. nov. 2. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szép emlék.Ettől még beléd szerelmes.

Ne legyél már féltékeny egy sz*ros cetlire...

2011. nov. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak 13 éves emlékeim. Még az exem előtti barátnőmtől. Ha összeköltözök az aktuális barátnőmmel, akkor meg fogom kérdezni, hogy szerinte mit csináljak a korábbi kapcsolatom tárgyi bizonyítékaival. Szinte biztos, hogy el fogjuk tenni ezeket valahová.
2011. nov. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Cetliken nem kellene kibuknod, de tudom milyen érzés. Én a minap meztelen képeket találtam a volt barátnőjéről... Ne mondd azt hogy neked nincsenek emlékeid bármiről. Egy vonatjegy, buszjegy, belépő, meghívó...stb:)
2011. nov. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Természetesen nekem is vannak emlékeim. Viszont valahol anyuék padlásán és nem a közös otthonunkban. Másrészt csak azért vannak még meg, mert jól el vannak rakva, hisz ha valami ilyet találok, mindig kidobom. Ha vele akarom leélni az életemet, nem a volt pasijaimra akarok emlékezni. És azt szeretném, ha ő is így tenne. Egyébként biztos azért vagyok rajta kibukva, mert nekem is meztelen képek megtalálásával kezdődött. Az nagyon rossz volt, de akkor még nem voltam a menyasszonya. Most viszont a legapróbb dolgokat is érzékenyen veszem, mert ha valakinek igent mondok, akkor azt egy életre teszem, engem így neveltek, nekem ez a normális. Nem férnek bele az "imádlak!" cetlik. Nagyon aranyosak vagytok, hogy megnyugtattatok egyébként. Már sokkal jobb! :)
2011. nov. 4. 09:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó kommentelő vagyok:

Attól hogy pl belépőket eltesz attól az nem biztos hogy az jelenti, hogy az exre akar emlékezni. Lehet, hogy arra a bizonyos helyre, hogy milyen hangulatos vagy ilyenek... Nyugi, ha már a menyasszonya vagy akkor gondolom nem friss kapcsolat, és ha nem veled akarna lenni hanem az exével nem kérte volna meg a kezed.

2011. nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2011. nov. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elmúlik v. lecsendesedik ez is.

Mármint a kiakadás ezeken.

2023. jan. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!