Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyi idő után engedtétek meg a barátotoknak, hogy lefektessen? Volt valami különösebb kitétel, hogy pl csak ekkor meg akkor, így vagy úgy?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 15:05
1 2
 1/16 napietus ***** válasza:

álatlában 2-3 hónap után. ez bevált, mint általános próbaidő.


29/n

2011. nov. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
5-6 randi
2011. nov. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 hét után történt a dolog a párommal,de ő volt az egyik legjobb haverom,szóval mindent tudtunk már egymásról,és még most is járunk,úgyhogy korai sem volt.Nekem semmi kitételem nem volt,megbíztam benne,ennyi elég volt,plusz elég idős is voltam már hozzá(20 éves).
2011. nov. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
másfél hónap után. De mit ismertük egymást a kapcsolat előtt 2 éve. 19/L
2011. nov. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
amikor áthívtam magamhoz.Első héten erre sor szokott kerülni,felnőttek vagyunk.
2011. nov. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
érdemes várni. Mert az első alkalom előtt pótolhatatlan dolgok történnek. Az udvarlástól kezdve, az izgalmakig. Jó érzés is tud lenni a tartózkodás. Hiszen nincs jobb a szerelmes együttlétnél. Tuti nem lesz csalódás:)
2011. nov. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
Arról nem beszélve, hogy minden lány már csak odadobja magát... A fiúk megérzik ha valakiben több van. AKi meg továbbáll, mert nem képes várni, az úgyis csak a szexre hajt.
2011. nov. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 LadyLee ***** válasza:
69%

Amikor épp kedvem van hozzá. Ha már a "barátom" kvázi hivatalosan, akkor ez már valószínűleg korábban meg is történt.


Kitétel pedig nincs, basszus, az ötlet is debil! A szex nem valamiféle "kegy" a nő részéről, amit egyes ellenszolgáltatásokért cserébe gyakorol. Minek nézel te minket, prostinak?


Figyelembe véve, hogy a szex lényege a KÖLCSÖNÖS örömszerzés, azaz jó esetben én ugyanúgy élvezem, mint ő, mégis milyen "kitételt" kellene alkalmazni? Nevetséges.

2011. nov. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 LadyLee ***** válasza:
24%

'minden lány már csak odadobja magát... A fiúk megérzik ha valakiben több van"


Ha azt hiszed, hogy attól leszel több, hogy direkt halogatod a dolgot, amikor már te is akarnád, és valamiféle idő elteltéhez kötöd az együttlétet, akkor komoly gondok vannak...

2011. nov. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
5 nap. de 5 nap alatt volt kb 4 randink. éreztük már akkor, hogy nem bírjuk ki egymás nélkül:) azóta is együtt vagyunk (majdnem 2 éve) Kitétel annyi volt, hogy első és második randi alkalmával tuti nem!
2011. nov. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!