Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez természetes érzés most bennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez természetes érzés most bennem?

Figyelt kérdés

16/L vagyok. Eddig sosem volt párkapcsolatom. SOkszor volt, hogy egyzsrre több fiú tetszett, és hónapokig képe voltam egy fiú miatt szenvedni. Utána bekövetkezett a családban egy kisebb zűr, ami lelkiekben tönkretett engem. Pszichológushoz járok. MIndenki, még az orvos is azt mondja, hogy egy kapcsolat rendbetenne.

Hát megtetszett egy fiú, és elkezdtük járni. Én magam se hittem el, nagyon bolodg voltam. Még csak két napja "járunk", de olyan sírhatnék van bennem. Nem tudom mitől.

Igazából félek ettől az egésztől. Nincs bennem az a felszabadultságérzés, az, hogy megnyugodhatok. Nem tudom miért érzek így. Igazából hiányzik, meg mikor vele vagyok nagyon jó, egész nap csak rá gondolok, görcsbe van a gyomrom és nem bírok miatta ennki annyira izgulok.

De bennem van ez a rossz érzés, és nem értem, hogy miez. Elgondolkodta, hogy tényleg szeretem-e? És úgy érzem, hogy ha nem lenne velem epekedve vágynék utána, sőt összeomolnék, de most, hogy velem van, semmi olyat nem érzek, és mégis...

Most nem tudom mi van velem....Ez normális?


2011. nov. 2. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Nyírd ki a fiút vagy legyél öngyilkos.
2011. nov. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen új élmény, hagyd egy kicsit leülepedni a dolgot. Ne agyalj, hanem próbáld meg élvezni.
2011. nov. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

első te egy sz@r szemét sz@r alak vagy :D



amugy normális az érzés bár lehet kicsit tulzás :) de am sztem szerelmesvagy :) és neizguld túl a dolgokat mer attol csak elrontod, nyugodj meg és legyél vele és minden jó lesz csak azt ne hagyd h mamar megdöntsön mer késöbb igen megbánhatod

17/f

2011. nov. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
beszótá kis köcsög?
2011. nov. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
kuss
2011. nov. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is nyugodj meg4

nem lesz semi baj!

A lényeg, hogy ismerkedjetek meg, foglalkozzatok, törődjetek egymással. Az egy nagyon jó dolog, ha van melletted vaalki ,akinek elmondhatod, ami bánt, vagy esteleg akár csak hozzábújhatsz, hogy megnyugodj.

17/L

2011. nov. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Nem fogom hagyni, de mondta is, hogy ne gondoljam, hogy azért vagyok vele, és semmit se siet el, direkt mondta, hogy nem akar nyomulni.

Akkor csak túlparázom a dolgokat. Nagyon köszönöm a válaszaitokat, megnyugodtam:)

2011. nov. 2. 17:21
 8/9 anonim válasza:

Az első válaszolónak üzenem hogy ha valaki normális kérdést tesz fel és segítséget kér illik normális választ adni!Ha hülyéskedni akarsz olyanokhoz írj hülyeségeket amik télleg idióta kérdések de ilyenekhez nem kell ilyet írni hogy legyél öngyilkos stb.-.-"


Kérdezőnek mondom , hogy szerintem idővel ez az érzés megváltozik benned (:!Majd meglátod hogy alakul, mert ha ilyen 2 napja vagytok együtt még biztos változik(:!

2011. nov. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ennyire aranyosak és segítőkészek vagytok, jól esik!:)

A helyesírási hibákért meg bocsánat, őszintén szólva nem néztem át csak így utólag.:)

Remélem akkor majd tisztázódik bennem, mert a fiú nagyon komolyan gondolja, eléggé hosszútávra is tervez, Ő a "jó" járást ilyen két-három évnek gondolta, és hirtelen megijedtem picit :D De akkor nyilván majd lecsillapul bennem a félelem.

2011. nov. 2. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!