Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Romantikus/7köznapi program?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romantikus/7köznapi program? Semmi ötletem!

Figyelt kérdés

A barátommal szeretnék valami jó programot kitalálni csak úgy hétköznapra+hétvégére is, de semmi ötletem :(

Kis városban élünk, szinte csak kocsmába tudunk menni 7végén, 7köznap meg semmi ötletem nincs a sétán(télen nem nagyon lehet) és a filmnézésen kívül...

Valaki segítsen meg egy-két tippel!!!!!!!

Hálám üldözze sokáig, aki megment :)

Köszi előre is.


2011. nov. 2. 22:53
 1/10 Dr. Faragó Tamás válasza:
Kirándulni, felfedezni a környéket, sárkányt eregetni, kergetőzni :D
2011. nov. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 sir derek válasza:
35%
kirándulni a folyónál dugni,vásárlás a tescoban dugni,szal DUGJATOK 1000REL!!
2011. nov. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak köszi; a második válaszolónak úgy tűnik hiánya van valamiből...
2011. nov. 2. 23:40
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kirakó, társasjáték, kártya, például elég jó elfoglaltság és vicces is. Vagy süssetek együtt, ha a barátod benne van:) Nálunk már a pudingfőzés is olyan vicces volt, hogy rendesen izomlázam volt a nevetéstől.
2011. nov. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egy sima vacsi,amit együtt dobtok össze,utána filmnézés,valami vígjáték,de egyben romantikus is.Vagy csak simán egymás mellé fekszetek,beszélgettek.

Az ilyenek jók lehetnek ..legalábbis nekem tetszenek.:)

2011. nov. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Vígjátékra valami tipp esetleg?
2011. nov. 24. 22:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Ruhavásárlás, masszázs, termál, ha van a kozelben valahol.
2011. nov. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vígjáték :

távkapcs (mesélték,hogy elég jó)

feketék fehéren

kabalapasi

férj és férj

tibor vagyok,de hódítani akarok (áá nagyon sokszor megtudom nézni XD)


most ennyi jut eszembe..nem pont maiak,de szerintem jók.:)


És egyszer nézd meg a P.S I love you-t is szerintem..nem pont vígjáték,de nagyon tetszett az a film nekem.

2011. nov. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, én ugyanebbe a csapdàba estem, szóval ha nincs ellenedre, én is jegyzetelek! :D Ja és egy tipp: unozzatok! :D Mi mindig annyit röhögünk, hogy körbeszivatjuk a màsikat. :DDD
2011. nov. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 asdface ***** válasza:
Rajzoljatok egymásról ,tartsatok egy napot,amikor szavak nélkül kell megérteni egymást,csináljatok madár etetőt,süssetek vmi apróságot és osztogassátok szét a járókelőknek,csináljatok egymásra tetkót tollal,szerepjátékok(tűzoltó és kiment téged),tanuljatok vmit közösen(mondjuk táncolni youtuberol),ha lesz jég korcsolyázzatok. Hirtelen ennyi,remélem segítettem. :)
2011. dec. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!