Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andrea16 kérdése:

Miért mindig munkaruha?

Figyelt kérdés
A páromat állandóan csak munkásruhákba látni, van rengeteg divatos ruhája de azt csak alkalmanként vesz fel( diszkóba, bevásárláskor, vagy ha meg vagyunk hívva valahova) Én nagyon szeretek ,,kiöltözni, és nőiesnek érezni magam". Nem értem hogy nekem miért nem tud normálisan felöltözni (pl: farmer+póló+pulcsi)állandóan csak a kantáros nadrágokat látni rajta... Hogyan tudnám rá venni hogy öltözzön ki ha velem van?
2011. nov. 4. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg szereted őt... nem?
2011. nov. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

AZ igen. Micsoda komoly problémák.

De azért ugye nem csal meg?!


Amúgy miért nem tőle kérdezed meg? Honnan kéne tudnunk?

2011. nov. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szamóca.. ***** válasza:

az egy dolog hogy szereted... de nyelved van, nem? hangszálaid? kommunikációs képességed?

...szólj neki.

2011. nov. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy dolgozik. Amúgy én is állandóan melósruhába vagyok:D
2011. nov. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen van nyelvem, kommunkiációs képességem, hangszálam!!!!!!

Sokszor megkérdeztem tőle hogy miért vagy állandóan munkásruhába és nem felel nem szól semmit...


Én nagyon örülök hogy dolgozik, csak van munka meg magánélet és a magánéletbe szeretném civil ruhába látni de ez őt nem érdekli...

2011. nov. 6. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!