Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért? Hogyan bosszuljam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? Hogyan bosszuljam meg?

Figyelt kérdés
Elég fura volt a kérdés amit feltettem de most épp padlón vagyok. :D :S Nah szóval van egy fiú aki ha kimegyünk haverokkal közelre ül és felreérthető dolgokat mond. Azonban egész biztosan nem akar tőlem semmit, szerintem csupán azt szeretné ha minden lány őtt szeretné vagy fogalmam sincs. Egyik barátnőm ismeri, jó barátja és rákérdezett, h miért viselkedik férreérthetően.. azt mondta nem akar semmit ez csak úgy jön neki. Szerintetek, hogy bosszuljam meg? Mert már elegem van a hülyítéseiből.. :@
2011. nov. 4. 21:23
 1/6 A kérdező kommentje:
AM 15/lány
2011. nov. 4. 21:23
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha azt mondja, szokj le, akkor sz*pd le és utána közöld, "ja bocsi, félreértettem."
2011. nov. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismerek 1 jó pszichológust, adjam meg a számát?
2011. nov. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyenem 16 éves koromba... idióták ezek

egy dologgal nagyon fel tudod idegesíteni: ha le se szarod!! tegyél úgy mintha észre se vennéd soha, esetleg fintorogj rá, ha félreérthetőt mond, vagy elötte ecseteld egy barátnődnek hogy evvel avval a sráccal de jólmegvagytok stb

kikészüüüüül tőle :D:D:D:D

21L

2011. nov. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
felpofozod, és utána sz*rsz a fejére (nem szoszerint XD)
2011. nov. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 elias válasza:
A bosszúállás elég rossz taktika. Azzal csak le süllyedsz annak az embernek a szintjére akin bosszút akarsz állni. A legjobb ha nem törődsz vele.
2011. nov. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!