Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önfeláldozás vagy esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önfeláldozás vagy esetleg szemétség?

Figyelt kérdés

A pasimmal 3 éve vagyok együtt. Eleinte nagyon szerelmes voltam, de aztán kezdett ellaposodni a kapcsoltunk. Nem kívánom szexuálisan egyentalán. Szerelmes nem vagyok, de emberileg szeretem nagyon. Tisztelem, azért mert már ilyen hosszú ideje mellettem van és törődik velem. (Nem úgy, mint más pasik..) Ő nagyon szeret, kíván és nem csalna meg. De részemről már nagyon régóta nem működik a kémia. Mit csináljak azért, hogy esetleg újra kívánni tudjam? Vagy ez lehetetlen szerintetek? Elhagyni nem akarom, mert nagyon kötődöm hozzá. Azzal,hogy nem hagyom el feláldozom magam vagy szemétség tőlem esetleg? Voltatok már ilyen szituban, hogy sajnálatból voltatok együtt valakivel? Ha igen, akkor milyen megoldást találtatok rá?

20/L


2011. nov. 6. 00:26
1 2
 1/16 Blabla18 ***** válasza:
az a legrosszabb dolog a világon ha valakivel csak sajnálatból maradsz együtt,és ezzel neki ártasz a legtöbbet..szerintem szakítsál vele.
2011. nov. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Velem volt ilyen..., Nekem szakítás lett a vége. Jó viszonyban váltunk el, ma is sokat beszélünk, segít ha kell én is neki... (23F)
2011. nov. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%

B@sszus, én ezt egyszerűen nem tudom felfogni.


Szeret téged, megbecsül, tisztel, hűséges. Hogy a francba szerettél ki belőle? Ha szexuálisan nem kívánod az kb annyit tesz, hogy undorodsz tőle. Ez.. Nemtudom, lehet maradi vagyok de felfoghatatlan. Hihetetlen, hogy a nők tényleg így elvesztik az érdeklődésüket egy férfi iránt, aki ennyire rendes.


Mióta van ez? Szerinted mi váltotta ki? Valami csak történt basszus. Ellaposodni nem szokott csak úgy magától. Unatkozol mellette? Vagy mi a franc? Nem értem :(


Az önfeláldozás sehova nem vezet, ha tényleg elment tőle még a kedved is, sajnos nem lesz folytatás. Hát a pasi szemszögéből tény hogy szemétség, de erről nem tehetsz (legalábbis az eddigi infók alapján). Szomorú történet...



21F

2011. nov. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a leírtak alapján rendes meg minden és megérdemelné, hogy én is úgy álljak hozzá ahogyan ő hozzám. Unalmas az ágyban és nem kívánom már kb másfél éve.
2011. nov. 6. 00:40
 5/16 anonim ***** válasza:
ha nem dugsz vele,akkor előbb-utóbb ő fog kirakni téged és akkor nem kell tovább játszanod a nagy jótékonyat.
2011. nov. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Akkor legalább nem lenne lelkiismeretfurdalásom :)
2011. nov. 6. 00:43
 7/16 anonim ***** válasza:

Másfél éve???!?!?!!? Már az első hónap után tenni kellett volna, hogy változzanak a dolgok. Mitől lehet a szex unalmas egy olyan emberrel akivel kölcsönösen szeretitek, tisztelitek egymást? Befekszik melléd, előjáték nélkül bedugja, elélvez és lefekszik aludni? Vagy mi a fene?

Mond, hogy van/volt orgazmusod, mert ha másfél éve az sincs :D Akkor ledöbbenek...

2011. nov. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Amikor már nagyon kattogok akkor természtesen megadom magam és szexelünk. De akkor sem az igazi. Másra gondolok szex közben. Utálom is magam ezmiatt, de másképp nem megy.
2011. nov. 6. 00:59
 9/16 anonim ***** válasza:

Tehát a fő probléma a szex. Még annyit, hogy most a párod a párod, vagy egy jó barát akihez kötődsz? Azért fektessük le az alapokat.. :) Mert, hogy tiszteletből nem hagyod el, nos abban sem vagyok biztos, hogy szereted-e egyáltalán.

Mert emberileg szeretni szinte márkit lehet. És bárki mégsem mászik az ágyadba.


Kifejthetnéd mitől unalmas a szex. Mi az ami hiányzik neked. Mitől lenne izgalmasabb. Ezt akár a párodnak is kifejthetnéd. Leírásodból kitűnik, hogy törődik veled. (Bizony ezt sok sok sok sok nő megirigyelné!) Talán ha neki is kifejtenéd ezt, fel tudná fogni és képes lenne változtatni.


21F

2011. nov. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ő a párom, de részemről ez barátság extrákkal :P

Hogy miért unalmas? Nem tudom megmagyarázni... nem tud felizgatni semmivel. Próbálkozik, de nem megy. Nem az a szenvedélyes szerető, mint amire vágyom. De ennek ellenére, szeretem. De nem szerelem ez már a részemről.

2011. nov. 6. 01:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!