Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagy a korkülönbsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy a korkülönbség? 17\L és 27\F

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Eléggé, nem lesz hosszú kapcsolat.
2011. nov. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, elég nagy.
2011. nov. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"10év, úristen! rengeteg, 17éves kislány, egy 27éves férfival, soha..."-általánosan ilyen kommenteket várj!

17vagyok, barátom 28lesz, és 1éve nagyon jól megvagyunk. Tehát ne foglalkozz azzal, aki tapasztalat nélkül odaírja a negatív kommenteket.:)

2011. nov. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A lány "nincs még húsz", a fiú "már mindjárt harminc"...
2011. nov. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha elég idióta a gyerek, akkor működni fog.
2011. nov. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk, ha belegondolunk szerintem a mai társadalmunk csökkentette le a fiú-lámy közötti korkülönbséget. Régebben nem hiszem, hogy ennyire ijesztőnek tartották a dolgot!
2011. nov. 6. 14:44
 7/10 anonim ***** válasza:

16-17éves lányok!


Lehet, hogy nem akarjátok elfogadni, de leírok egy nagy igazságot huszonéves fejjel. Csak azért mozdulnak rátok az idősebb férfiak, mert titeket sokkal könnyebb befűzni, mint egy érett/komolyabb csajt. Ez persze nem jelenti azt, hogy nincs szeretet a kapcsolatban. De az alap ok ez.

2011. nov. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vannak kortársaim akik beérik holmi kis csajokkal...Én meg inkább a nőket szeretem...Tudod egy korombeli háziasszony sokkal többet tud nyújtani mint valami tini akinek csak a segge feszes és csak a lábát tudja szétrakni...

26F

2011. nov. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igazad van kérdező. Ez a mai divat a "sok a korkülönbség". Szerintem nem ezzel kéne foglalkozni hanem azzal, hogy mennyire szeretik egymást.
2011. nov. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vannak kortársaim akik beérik holmi kis csajokkal...Én meg inkább a nőket szeretem...Tudod egy korombeli háziasszony sokkal többet tud nyújtani mint valami tini akinek csak a segge feszes és csak a lábát tudja szétrakni...

26F


Addig oké,hogy te a nőket szereted. De ha van egy kapcsolatod,akkor te azt várod el,hogy mosson,főzzön,takarítson rád a barátnőd? Ezt már csak a házasságban kéne elvárni,vagy jópár éves kapcsolatoknál szerintem. És egy 17 éves lány nem tud mosni,vasalni,takarítani? Szerintem tud. És tudod mit? Főzzél magadra,vagy kérd meg édesanyád!

2011. nov. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!