Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha kiderülne, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha kiderülne, hogy a párod megismerkedésetek előtt más nemű volt és átoperáltatta magát?

Figyelt kérdés
Szakítanátok, vagy együtt maradnátok vele? Nem személyes kérdés, csak minap eszembe jutott ez a dolog, kíváncsi vagyok mások véleményére is! Köszönöm!
2011. nov. 7. 12:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%
Szakítanék. Egyrészt én ilyen konzervatív vagyok, de főleg azért, mert nem közölte. Én személyes átverésnek érezném.
2011. nov. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Én is ezen a véleményen vagyok!
2011. nov. 7. 12:43
 3/21 anonim ***** válasza:
62%

Csodálkoznék.

De nem hiszem, hogy szakítanék vele. Ha holnap közölné velem a barátom, hogy lánynak született, csak azért biztosan nem hagynám ott.

2011. nov. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%
Nekem nem kéne!Vagy azonnal közli, és akkor azért szevasz.Vagy később tudom meg, akkor meg átvert, hazug.Sehogy se kéne!
2011. nov. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
Nehéz kérdés. Én azért biztos haragudnék, hogy nem mondta el. Ez tipikusan az a dolog, amit azért illik a másik fél tudtára adni, hogy legyen döntési joga, hogy akarja-e így is, vagy nem, ezt a kapcsolatot.
2011. nov. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Megértem hogy nem mondta el, pontosan attól félt biztos amit itt sok ember leírt...hogy egyből faképnél hagynád mielőtt jobban megismered.....pedig lehet az életed tökéletes kiegészítése lenne.
2011. nov. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Most olvasom, hogy nem vagy benne a helyzetben csak feltevés, nos, kicsit megrökönyödnék rajta de mérlegelmém azzal ahogy viselkedett és a tetteit nézném, nem feltétlen hagynám ott azonnal, mert mint írtam az imént megérteném, hogy miért nem mondta meg kapásból...
2011. nov. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért lepődnék meg, mert teljesen nyom nélkül nem lehet egy ilyen műtétet elvégezni. Ha más nem, halvány hegmaradványok lennének. Magamon lepődnék meg, hogy ha a teste minden részét láttam közelről, akkor ez hogy nem tűnt fel.


Másrészt jelenleg ne tudják még az összes funkciót "beépíteni". Ha nővé operálnak valakit, az nem tud nedvesedni, nincs menstruációja (mivel méhe sincs, se petefészkei), ha férfivá, akkor vagy a péniszen látszik, hogy "összerakták", vagy ha donorszerv, akkor minimum a bőr színe/tónusa tér el.

2011. nov. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

már kiskora óta ismerem, szal kizárt :D

a helyedben nem tudom, hogy mit tennék, függ attól, hogy mennyire szeretem :/

2011. nov. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Fiúként azért kicsit zavarna, mikor szex közben egy marha nagy ádámcsutkát kellene nyalogatnom. :D

Amúgy egyetértek, mocsok dolog lenne csak ezért elküldeni, de legyünk őszinték, nem tudnánk már ugyanúgy ránézni, mint korábban.

(Első voltam.)

2011. nov. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!