Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a fontos esetben?

Figyelt kérdés
Az történt,hogy van egy fiú haverom és 10 éve ismerjük egymást.mostanában egyre inkább vonzódom hozzá,nem smároltunk,semmi sem történt.de ő most szakított ( én szűz vagyok).NEM akar belemenni egy új kapcsolatba,hanem ilyen szimpla baráti szexet akar!Mit csináljak?Én is szivesen lefeküdnék vele,de ahoz előbb járni akarnék vele.Mit tegyek?
2011. nov. 7. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne tedd,sérülni fogsz lelkileg!
2011. nov. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 napietus ***** válasza:
ha te járni akarsz vele, ő meg ezt nem szeretné, akkor semmiképpen ne menj bele ebbe a baráti szex dologba. amúgy sem szűz lányoknak való, kell hozzá némi önismeret és tapasztalat, hogy helyén tudd kezelni a dolgot. ne menj bele, csak megviselne lelkileg.
2011. nov. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de azt mondta,h utána lehetne késöbb valami.vagy ez elég gáz?? am lány vagyok és 16.a srác 17.
2011. nov. 7. 22:20
 4/11 napietus ***** válasza:
el ne hidd már :) nem mondták el a szüleid, hogy nem kell mindent elhinni, amit a fiúk mondanak :D? ha ez a srác járni akarna veled, akkor kezdeményezne, nem azt mondaná, hogy ESETLEG majd szex után. ez csak egy jó duma arra, hogy le tudjon fektetni.
2011. nov. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de nagyon jó barátok vagyunk.ez sem számít?
2011. nov. 7. 22:22
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez sem,lásd Etuska válaszát..
2011. nov. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Előbb szeressétek meg egymást, mert az érzések nélkül semmit nem ér a szex önmagában. Szerelem nélkül jobb az önkielégítés, de ezt nem akarhatod.

57 F

2011. nov. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan jó barátok lennétek, akkor nem kérné ezt tőled. Ne légy már ennyire buta! Csak szexre kellesz? Ki tudja, lehet még ő is szűz. Mindenesetre szerintem tuti csak a szája nagy.
2011. nov. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 atilis ***** válasza:
84%
Olyan nincs, hogy szimpla baráti sex. Ha tényleg jó barátságban vagytok, ne rontsd el sexel. Ha meg csak meg akar fektetni, akkor a barátságát is megkérdőjelezném.
2011. nov. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
El nem tudnád képzelni, hogy hány lányt hoztam haza ilyen szövegekkel... ne legyél egy a sokból. ha szűz vagy még akkor becsüld is meg, mert annál nagyobb kincs nem létezik egy nőben.
2011. nov. 8. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!