Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám leszoktatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám leszoktatni a barátnőmet a rock zenéről?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 17:40
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
91%
Sehogy. Nyilván ezt szereti. Miért akarnád leszoktatni róla? Hiszen ha szereted, akkor ezt is szereted benne.
2011. nov. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
94%

Mi baj van a rock zenével? :S

Nem tudom megérteni miért csak az lehet menő aki minden héten a diszkóban rángatózik, mint akit megba$zott a 220 :S

2011. nov. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
94%

Sehogy! Nem tudod. Szerintem te sem hallgatnál más műfajt csak azért mert a párodnak nem tetszik.

Ja és amúgy is a rock örök és elpusztíthatatlan :) Ezt vésd az eszedbe. \m/

2011. nov. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
95%
Inkább örülj neki, hogy nem techno-t hallgat. :)
2011. nov. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
91%

És pont Pokolgépet hallgatok úgyhogy kapszt képzeletben ezért egy nagy fekete pontot :D:D


17:41 voltam.

2011. nov. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
88%
Minek kellene leszoktatni?? Te jó ég, te se vagy százas.
2011. nov. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
23%

Gondolom van valami okod rá hogy ezt a kérdést tetted fel,otthon vagyok az ilyen dolgokban és van egy sejtésem: gondolom egy exbarátról lehet szó aki ilyen zenei stílust kedvelt és emiatt szerette meg ő is és mivel most veled van és most is meghallgatja a zenét ezért zavar; mi lesz ha eszébe jut egy közösen hallgatott szám és elő törnek a régi érzések... megértelek


Megoldás,leülsz vele beszélgetni hogy zavar megérteted vele a dolgokat és az a zenei stílust eléggé elvont és sajátos és mindent elárul egy emberről ha ilyen zenét hallgat ezzel negatív dolgokra utalok ;)


Remélem segíthettem

2011. nov. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
92%
Inkább kérd meg, hogy szerettesse meg veled a rock zenét. Hidd el megéri! A ROCK ÖRÖK ÉS ELPUSZTÍTHATATLAN!!!!!
2011. nov. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
0%
Ha megvan az okod rá hogy nem szereted akkor meglehet vele beszélni vele mindent ennyi a megoldást! És a rock zene igen elvont és egy adott emberi réteg hallgatja,hogy egyetértsek a kettővel előttem szólóval :)
2011. nov. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
91%
A rock egy eleterzes... nem tudod csak ugy eltuntetni egy emberbol.
2011. nov. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!