Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kíván a barátom?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt, ebből a múlt hónapot külön töltöttük, mert ő külföldön dolgozik, így már alig vártam, hogy találkozzunk és szeretkezzünk, de első éjszaka visszautasított, hogy fáradt...ez 2 hete volt, azóta összesen 3x szexeltünk, ami nekem nagyon kevés :( Nem csal meg ez biztos, próbáltam vele beszélni erről, de azt mondta, hogy neki nem fontos a szex annyira de én attól tartok, hogy csak engem nem kíván. Köztudottan a nagy melleket szereti, nekem pedig kicsi...beszéltünk erről és ő szeretné ha megműttetném. Először gáznak éreztem, de már ebbe is beleegyeztem. Aztán a múltkor megkért, hogy menjek le többet edzeni, mert már nem olyan feszes a bőröm...nagyon rosszul esett, jó alakom van, vékony vagyok, a fenekemen van egy pici narancsbőr, amit kifogásolt, persze eddig ezt egy barátom sem hozta fel, nem gondoltam, h ez ennyire fontos, vagy feltűnő...ő 36 én 28 éves vagyok. Kezdem elveszíteni az önbizalmam így...nem tudom mit lehetne tenni :(
2011. nov. 8. 21:10
 1/10 Koldus ***** válasza:
Hagyd ott a p*csába azt a kretént -.-"
2011. nov. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintemis hagyd ott... ha ennyi mindent kifogásol a külsődbe és nemképes megdugni az már régen rossz
2011. nov. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenesetre nem túl kedves a részéről, h kifogásolja a cicidet. Az meg h nem hajlandó veled... hát érdekes. Elég kaki lehet ilyen "szamár" szerepbe kényszerítve lenni. Sztem is hagyd ott, ha teheted. -nem becsül eléggé.
2011. nov. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A lelki kötődés megvan köztünk, és jól érezzük magunkat együtt, ezért nem tudom, hogy mit tegyek...mert így a kapcsaolat elején ez nem normális, hogy úgy érzem, mintha egy haverral lennék :(
2011. nov. 8. 21:26
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha külföldön volt, és korábban minden rendben volt, akkor elképzelhető, hogy egy másik nővel kezdett, bármit is mond. Normális esetben négyhónapos kapcsolatban egy hónap együttlét nélküli idő után örülnétek egymásnak nagyon, csak szexről szólna minden jónéhány napig.

Igazán a nőknek jók a szenzoraik, csak szeretik becsapni magukat. Szerintem a lelked mélyén Te is érzed, hogy mi van valójában.

Egy párkapcsolat elején a pár iránti lelkesedést hosszú távollét alatt, csakis valami másik nő képes letörni.

És eszedbe ne jusson átoperáltatni magad! Attól nem fog szeretni, max sajnálni, hogy szegényke, még ezt is képes megtenni. Sportolj akkor, ha jól esik, de ne azért mert ez a feladatod azért, hogy mellette maradj.

Hidd el, az a legnagyobb érték, ha önmagad lehetsz! Ha az lehetsz, aki vagy! Ott van az otthonunk, ahol nem kell átalakulnunk az elvárások szerint. Egy ilyen párhoz nem lehet hazamenni, nem jelent megpihenést, hol lesz az otthonod mellette.

Szép vagy, ezt tudd! És senki nem érdemli meg, hogy a saját bábujává formáljon Téged!

2011. nov. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és a bíztatást!
2011. nov. 8. 21:53
 7/10 anonim ***** válasza:

Amikor a párommal találkozunk (távkapcs) nem 2 hét, hanem 2 óra alatt van meg a 3 menet! Ez nem normális! Ha egy pasi szeret és kíván az lesz.rja, hogy mekkora melled van, milyen narancsbőröd vagy mekkora hájaid! Akkor annak állni fog a dákó és alig várja, hogy űzhessétek az ipart!


Nálatok 2 lehetőség állhat fent.


1. A pasidnak más nője van.

Megoldás: Hagyd ott a fenébe.


2. Nincs más nője, csak nincs igénye a szexre.

Megoldás:

a. hagyd ott, keress egy normális pasit

b. maraggy vele, és szenveggy, valamint várd meg, amig a maradék önbizalmadat is sárbatiporja. Mert vicces lesz, hogy bazi nagy szilikoncsecsekkel és Rubint Réka testével sem fog téged kívánni...

2011. nov. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még valami. Nehogy magadat hibáztasd! A vágy a kémián múlik, ha az nincs, vagy már nincs, arról igazából senki sem tehet. Keress egy csődört, aki odavan érted, és ki sem akar engedni az ágyból!
2011. nov. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kép?:)
2011. nov. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na mi történt azóta? Sajnos én is hasonló helyzetben vagyok.. :(
2012. máj. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!