Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal nőtársaim, miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nőtársaim, miért van ilyen elcseszett ízlésetek?

Figyelt kérdés
Ismerek egy pasit, 17 éves. Szerintem még csak nem is jóképű, de egoista és bunkó. Rengeteg csaja volt mégis, most is jár egyel, miközben egy barátnőmmel kavar, aki bele van zúgva állítása szerint.
2009. máj. 8. 18:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Elcseszett világban élünk...
2009. máj. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a "mai lányoknak" (mondom én aki 17:)) az tetszik, ha lenézőek és bunkók a pasik... nem tudom megérteni én sem hogy miért, az én párom nagyon kedves, és sosem vonzottak az ilyen taplók...

talán azért mert az ilyeneket nagyon nehéz megszerezni, és ez vonzza őket, nem is a srác...

de sztem is gáz... soha nem állnék össez egy ilyennel...

L/17

2009. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vannak csajok, akiket vonz az, ha bunkók vele, ha le se sz...ják! Az ilyennek mindíg lesz nője!!! Ez van!
2009. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%
a 17 éves még nem pasi
2009. máj. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Akkor nézd meg, h a srácoknak milyen lányok tetszenek. Hát örülök, h nem vagyok már 14-15 éves, mert nem találnék magamnak barátot. Elképesztő, degenerálódunk, az az érzésem.

Azt tudom, h nekem sose a bunkók jöttek be, és a kedvesemet nagyon szeretem, meg is haragudnék, ha megpróbálna olyan lenni, mint a többi. :) De az igaz, lassan már én se vagyok mai csirke... 23/l

2009. máj. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hülyeséget fogok írni, de szerintem van benne vmi. Sztem azért vonzódnak a csajok a bunkóbb pasikhoz, mert elérhetetlennek tűnik nekik. Aki kedves, mindig bókol, az egyértelmű hogy könnyen megszerezhető. Viszont az, aki csak néha kedves, és általában elutasító izgalmas lehet.
2009. máj. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%
egyszerű a válasz. alfahím. mert aki egoista, bunkó stílusú, az vezetőszerepűnek tűnik. ennyi. ösztönös vonzódás ahhoz a pasihoz, akit vezetőnek tartunk.
2009. máj. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%
Kisiskolás koromban azt tanult az iskolában, hogy legyek bunkó a lányokkal, mert azokat a férfiakat jobban szeretik, akik nem tesznek meg nekik minden első szóra. Most, hogy felnőttem szintén ezt az elvet követem, csak már úgy nevezem: nem vagyok papucs! (magyarul: nem hagyom, hogy egy lány kihasználjon azzal, hogy pl.: neki 3-4 évre van szüksége ahhoz, hogy egyáltalán szexeljünk...)
2009. máj. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
30%
tanultam*
2009. máj. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

Hát, az az igazság, hogy manapság az emberek mindienkire rámondják hogy papucs. Pedig a papucsság nem ott kezdődik hogy megkérdezi, hogy kicsim, kérsz még vmit enni és nem azt mondja h: ne zabálj te ri*anc, me' má' így is olyan kövér vagy b.meg... (monja egy 50kg-s lánynak...)SZTEM!!

L/17

2009. máj. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!