Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elkerulheto hogy fiatalkori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkerulheto hogy fiatalkori csalodasaink bearnyekoljak kesobbi parkapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 09:06
 1/10 napietus ***** válasza:

persze, mégpedig nagyon egyszerűen :) a fiatalkori szerelmeket helyükön kell kezelni, tehát élvezni kell, amíg tart, de nem szabad abban gondolkodni, hogy ez most aztán örök lesz. ha úgy lesz mégis, azt meg kell szépen köszönni az Istennek és egymásnak, de ezt elvárni nem szabad. ugyanis nagyon ritka.


29/n

2011. nov. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

nem. Etus nemtudom miről beszél....

A fiatalkori csalódások, és az ebből fakadó önbizalomhiány, egy életre megcsonkíthatja a párkapcsolatról, és szerelemről való elképzeléseinket.

Összetör minket lelkileg egy rosszul sikerült, és esetlegesen csak egyoldalú vonzódás, szerelem.

2011. nov. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 LadyLee ***** válasza:

Szerintem pedig elkerülhető.


Ez csak hozzáállás és magabiztosság kérdése. Az előttem szóló hozzáállásával élete végéig lehet dagonyázni az önsajnálatban. De minek?


Én fiatal koromban eléggé csúnya pofonokat kaptam a szerelem terén. Mégsem érzem, hogy belerokkantam volna, önbizalomhiányos lelki sérültként jöttem volna ki a dologból. Sőt. Szerintem még jót is tett a jellemfejlődésemnek. Ami nem öl meg, az csak megerősít.

2011. nov. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A valaszok alapjan,azt hiszem embere valogatja hogyan dolgozza fel es raktarozza a tortenteket.De megis ugy gondolom,valahol marad bennunk valami abbol ami egykoron nagyon fajt.
2011. nov. 11. 11:30
 5/10 napietus ***** válasza:
persze, maradhat, ezért kell GYORSAN továbblépni. azt sem véletlenül mondják, hogy ha leesel a lóról, rögtön vissza kell ülni. meg nekem volt pl. autóbalsetem is, az orvos is azt mondta, hogy amint lehet, vezessek megint, mert ha akkor nem, akkor lehet, hogy soha többé nem, úgy belém rögződik a rossz emlék. ez ugyanaz :)
2011. nov. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 L.Szilárd ***** válasza:

Az természetes, hogy maradnak belőle emlékek. De nem mindegy, hogy ezeket, hogyan kezeled. Magam részéről azt szoktam mondani, hogy tanulni kell belőle. Átgondolni mit, hogyan és miért úgy csináltam ahogy csináltam. Mit csinálhattam volna másképp, mibe hibáztam, stb.

Egyet viszont már megtanultam, új kapcsolat esetén nem szabad a régi kapcsolatokkal párhuzamokat keresni. Mindig az épp aktuális párra, pár jelöltre kell figyelni. Ha nem így teszel, akkor mindig gondjaid lesznek.

Tanuld meg: Aki a múltban él, az a jelenben soha nem lehet, lesz boldog.

2011. nov. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ez igy van.Neha azonban nem tudunk szabadulni attol az erzestol hogy valami (valaki),hianyzik,kimaradt az eletunkbol.
2011. nov. 11. 12:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Elkerülhető, de nagyon kemény meló árán! Az én első csalódásom elb*szta az összes többi párkapcsolatomat csak azért, mert nem voltam képes a jelenben élni és hagytam, hogy állandóan kísértsen a múlt (az exek emléke). Nagyon nagy hibát követtem el ezzel! Ne tedd!
2011. nov. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hat igen,vegul is ez van,ha tavol tartod magad bizalom hianyaban, ujabb kapcsolatoktol,csak magad bunteted.Az ido pedig rohan,konyortelenul.
2011. nov. 11. 12:30
 10/10 L.Szilárd ***** válasza:
Igen, csak erre sokan nem jönnek rá, hogy ha a múltban élnek nem mást büntetnek, csak magukat. Egy ideig én is ilyen voltam, aztán történt pár dolog az életemben, és rájöttem, hogy felesleges a múlton siránkozni.
2011. nov. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!