Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vezessem rá a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezessem rá a barátomat, h hiányzik h kedveseket mondjon, dicsérgessen?

Figyelt kérdés

fél éve vagyunk együtt. Régen sem volt az a dicsérgetős típus de akkor még nem annyira zavart, most már teljesen ki vagyok rá éhezve. Pedig néha megjegyzi h jól nézek ki, vagy h szeret. De régen sokkal többször mondta h szeret(pedig akkor még nem volt szerelmes belém, azt csak később mondta). Azt mondja az ő családjában nem szokás dicsérni, őt se szokták, neki sem jön ez h engem megdicsérjen, de ez nem jelenti azt h ne gondolná h jó vagyok. Én meg sokat dicsérem őt, h helyes, okos, aranyos, vagy ha valamit jól megcsinál, és olyan jól esne, ha ő is kicsit jobban éreztetné velem h "én az ő hercegnője" vagyok. Mert kapok bókokat más pasiktól és olyankor olyan rossz h a barátom bezzeg nem mondja. Tudja ha másik megdicsérnek és nekem jól esett mert el szoktam neki mesélni de ez sem ébreszti fel. Már szóvá is tettem h nekem ez hiányzik, de ettől nem fog tudni rajta hirtelen változtatni mert így olyan mintha csak azért mondaná, mert kértem. Mitévő legyek?

21L-22F


2011. nov. 11. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Többet nem tehetsz, mint még egyszer megkéred.

Ha ezután sem változik, akkor fogadd el őt így.

Ha nem megy, keress mást.

2011. nov. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
legyen mától a dicsérő szó, minden gyönyörök kapujának kulcsa:D
2011. nov. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát ez sajnos így van, ahogy mondja. Azért mondaná, mert kérted.

De én azt tanácsolom, légy kitartó :)

Ha valami tetszik neki rajtad, benned, ne tartsa magában, mondja el, mert neked jólesik.

:)

Az én párom is ilyen amúgy. 3 éve vagyunk együtt és nekem is sz@r, amikor kiteszek magamért és észveszejtően jól nézek ki, indulunk vhová és a haverjai el vannak ájulva tőlem, ő meg mintha észre sem venne.

Hát ez van.

Sajnos. Nem értik, hogy nekünk nem más pasik bókjaira van szükségünk, hanem az övére, hiszen ő a párunk.

2011. nov. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 menta34 ***** válasza:

Lovagold meg és tanítsd meg, hogy dicsérjen... ha kikötöd előtte az még jobb :) - ez most lehet viccesen hangzik, de komoly tanács:)

Attól szerintem ne félj, hogy csak azért fogja mondani, hogy neked jó legyen, mert meg fogod érezni ha nem őszinte.

2011. nov. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 LadyLee ***** válasza:

Szerintem ez lelki alkat kérdése, és ha ő nem olyan fajta, aki elhalmoz dícséretekkel, akkor nincs mit tenni, vagy ezzel együtt szereted, vagy ha erre tényleg van igényed, akkor olyat keresel, akitől megkapod.


De nehogy azt képzeld, hogy az a srác, aki sokat bókol és dícsér az feltételnül jobban szeret. Én inkább ellenkező tendeciát vélek felfedezni.


Egyébként az én páromnak is elüszkösödne a nyelve, ha valami nyíltan dícsérő, klasszikus bókot kellene intéznie hozzám. Ennek ellenére számos burkoltabb megjegyzésből, gesztusból, reakcióból ugyanúgy érzem, hogy értékel, megbecsül. Az önbizalmam meg van annyira fejlett, hogy ne "függjek" a másik fél explicit bókjaitól - pláne, hogy - ahogy te is - másoktól úgyis kapok bókokat.

2011. nov. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
azért nem mondja, mert már többször szóvá tettem és már leblokkolt tőle h én ELVÁROM. pedig úgy igyekszem h ne így legyen és megfogadtam h többet nem hozom szóba.
2011. nov. 11. 13:30
 7/10 anonim ***** válasza:

Az én párom is ilyen... Másfél éve vagyunk együtt, egy idő után én is kérdeztem tőle, hogy nem gondolja vagy érzi úgy a dolgokat, ahogy én szeretném és azért nem mondja vagy valami más oka van?! De ez náluk sem szokás, meg ő nem az az "ömlengős típus". Ezt én értem, de ahogy az előttem szóló is írja, ez egy nőnek kell, mert jól esik, jó hallani. Nálunk is igaz, hogy mások dícsérnek, de ő mégsem. Nyugtasd meg magad, hogy ha nem szeretne és nem tetszenél neki, nyilván nem lenne veled. Én is próbálok ezzel együtt élni, mert szeretem! (És Ő is)

Jah, legfeljebb próbálgasd Te kérdezgetni Őt, mielőtt indultok valahova, hogy: Jól nézek ki? Tetszem? Jól áll ez a felső? stb...

Sok sikert!

2011. nov. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzeted, az én barátom sem dicsérgetős. Tavasszal már nagyon zavart, és nem akartam direktbe megmondani, mert kényszernek érezné, így egész héten célozgattam, de úgy, hogy csak kb a hülyének nem esett volna le. Aztán megelégelte, és mondta, hogy egy pasinak ne célozgassak, hanem mondjam meg mit szeretnék. Hát megmondtam. Aztán egy, két hétig semmi. Kezdtem beletörődni, de utána szép sorjában jöttek az apróságok és nagyon jó volt.

Utána megint semmi egy két hónapig. Egy két napja felhoztam megint, mint kiderült azért nem mond semmit, mert mondják elegen, és nehogy már ne tudjam magamtól. Ilyenkor ki is kell mondani, hogy nem számít mások mit mondanak, mert nekem csak a te véleményed számít.

Tudom, hogy így gondolod, de mondd is ki.


Amúgy mostanában vannak azok a plakátok, hogy "mindenki mondja, hogy gyönyörű vagyok, csak a férjem nem". Mikor buszoztok, mondd hogy láttál egyet, és beszélj róla egy ideig, hogy megérted a nő helyzetét. Ez nem is nagyon direkt követelőzős, így nem lesz kényszer:)

2011. nov. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja, hogy már rájött, hogy elvárás. Akkor nyugodtan nézz a szemébe, és mondd, hogy "talán nem érdemlek meg egy két szép szót? Ilyen rémes barátnő lennék? Vagy neked ez komoly problémát okoz, mert szólj nyugodtan, nem szeretném, hogy megerőltesd magad"


Én kikérném magamnak, hogy ilyen apróságot nem tesz meg értem, és még engem állít be, mint a sárkányt, akinek az elvárásainak nem lehet megfelelni. Rá fog jönni, hogy nem kérsz sokat, ez biztos, mert ilyenkor az ember megbeszéli a haverjaival a dolgot. (egyszer már hallottam ilyet, mikor ismerősök beszélték, hogy "dehát jó nő miért nem mondod meg neki?"

2011. nov. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én nem bajlódnék ilyenekkel.

egy férfi legyen odaadó és bókoljon.

ha meg többszöri kérésre sem teszi és azzal védezezik, hogy jajj őt nem így nevelték, akkor ott is hagynám.

hiszen láthatóan erőfeszítést sem tesz arra, hogy neked örömöt szerezzen... ez pedig sokat elárul.

2011. nov. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!