Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt szakítottunk a barátnőmmel. Én még most is nagyon szeretem. Azt mondta h azért akar szakítani, mert már nem szeret, nem érzi azt a szikrát amit előtte. Napközben még valahogyan eltudtam valahogy viselni, barátokkal stb... De most este, hogy egyedül itthon vagyok fáradtan hihetetlenül hiányzik, nagyon rosszul érzem magam. Írtam neki még reggel, hogy hiányzik, nem akarom elveszteni, de ő nem válaszolt. Hogyan tudnám minél gyorsabban, könnyebben elfelejteni? :'( 15/F
2011. nov. 11. 20:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Egyenlőre nem tehetsz semmit minthogy vársz és kiderül talán neki is rettenetesen hiányzol.Szerenád az ablaka alatt?:-)

Na jó ez vicc de nem teljesen komolytalan.

Ha nagyon rossz menj bulizz egyet addig sem gondolsz rá.

Amugy hány éves vagy?

2011. nov. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne írj neki leveleket, mert, ha hiába akkor csak szivatod magad velük. Keress egy másik csajt, akit kúrhatsz, mellette járj el szórakozni, foglald el magad, olvass, vagy amit szeretsz. Lődd be magad. ilyenek
2011. nov. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

15 éves.. :DD

sehogy egy darabig..

2011. nov. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
15 éves vagy még rohadt sok ilyen lesz...:-)
2011. nov. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
b.aszki tényleg több lesz? :S Próbáltam beb@szni de nem találtam itthon piát, biztosan szüleim eldugták :D elmenni venni meg nem megyek mert k.urva fáradt vagyok edzés stb után. csak egy levelet irtam neki (ma) amire nen válaszolt, innen már lesz@rom, az ő döntése... van az osztályba pár jo csaj akikkel joban vagyok, velük is probáltam elfelejtetni a volt bnőmet de nem megy :S fck Ja és kösz a válaszokat majd csak tulélem vhogyan, asszem nem leszek öngyilkos csak miatta :D
2011. nov. 11. 20:36
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem is most lett vége egy kapcsolatomnak, néha szar, és hiányzik, de, próbálok arra gondolni, hogy lesz még jobb is... Szex drog és Rock 'N' Roll
2011. nov. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk, én állandóan Metallica-t hallgatok, akkor tényleg minden más elszáll, főleg, ha már megittam egy két sört, meg van is még a sörből. Csak ötlet, nekem ez pl mindig bejön. Mikor leszoktam a cigiről, állandóan Metallica koncerteket néztem, vagy gitároztam, most ugyan ez, és nem gondolok rá, nem hiányzik
2011. nov. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hidd el, neki is nehéz a dolog, szerintem ezért is nem ír. Te mit írnál fordított esetben? Ilyenkor semmi okosat nem lehet mondani az elhagyott félnek. Mikor szakítottam a barátommal, majd beleszakadt a szívem.. De hiába, ha a szerelmet nem tudtam magamra erőltetni, csak szenvedés lett volna nekünk ha vele maradok. Nem tudtam volna őt őszintén szeretni, ezt meg is érezte volna, a sajnálat meg hát... Sztem senkinek sem kell.

Nagyon friss a szakításotok, ezért természetes, hogy fáj.. Ha kell, sírj egy jót, az levezeti az érzelemtúltengést, legalább később nem fogsz szívrohamban meghalni mert visszafolytottad őket, a stresszt meg a többi velejárót.

2011. nov. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na látod öcskös,ez ilyen egyszerű 10 év múlva is túl fiatal lennél bánkódni egy csjszi miatt.Hát még most...:-)
2011. nov. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) sokat segítettetek.

20:40: pont ugyanezt mondta a volt barátnőm nekem is. mintha te lennél ő :D

2011. nov. 11. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!