Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítások okai? Melyik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítások okai? Melyik a legundorítóbb/legkegyetlenebb?

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 15:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%

Hát első pasimnál : megcsaltam és mégsem ő szakitott velem hanem én vele, mivel összejöttem azzal akivel megcsaltam :S elég undorító dolog volt tudom :S

A többinél közös megegyezéssel, általában nem akarták lekötni magukat... én meg vagy nem voltam szerelmes, vagy mást szerettem...

Volt 1 ember aki azért dobott mert azt hallotta h megcsaltam pedig nem.... utálom a szarkeverést de hát ez van... mostani barátommal több mint 1 éve vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást, remélem még nagyon sokáig együtt leszünk :)

2009. máj. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

gyakori okai:

-hazugság

-rá nem érőség

-kihasználás

-megcsalás

-nagy távolság

-egyet nem értés

-verés

-meg nem értés

-kevés idő együtt

-más természet

-más elképzelések

-más jövő

-más érdeklődés

-stb.stb.stb.

2009. máj. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
54%
jha és 17 éves lány vok ( 15:22es )
2009. máj. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
64%
mármint az első válaszoló 15:22es :D
2009. máj. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%

Velem most majdnem szakított a párom, mindamellett, hogy állítása szerint jobban szeret, mint eddig bárkit, velem eddig a legjobb. Az oka? Az, hogy sokat hisztizek kis dolgokon, és sokat súrlódunk. Nekem azóta is rettenetesen fáj, hogy azért akart a szerelem ellenére otthagyni, mert nem viseli el, amilyen én vagyok. Szeret, mégis jobb nélkülem. Ilyen szörnyű lennék?


Nem tudom mi lesz ez után, meglátjuk, most úgy érzem megrepedt a bizalom. Én mindent megteszek, hogy elfelejtsük és megváltozzak, remélem menni fog.


Hál' Isten rosszabban még nem volt részem..

2009. máj. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%

Megcsaltam, megtudta, sírt nekem, hogy megbocsát nekem, csak legyek vele...:S Én viszont összejöttem mással.


Amikor engem szarvaztak fel: hajtott rám egy srác, csak kicsit húzni akartam az agyát. Ezért összejött egy másik lánnyal. Viszont 2 hét után szakított vele a srác, mert mégis velem akart lenni. Jártunk 1 hónapig, majd bejelentette, hogy neki mégis a másik lány kell. Hát igen, elég rossz érzés volt. DE ezek után még volt pofája azt kérni tőlem, hogy találkozgassunk titokban. XD

Jajj miért is voltam még akkor olyan tapasztalatlan, naív....

2009. máj. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%
A legundorítóbb? Egy volt pasim bemesélte, hogy egy lány barátjával találkozik, mert vmi lelki baja van. Én elengedtem... 2 nap múlva szakított, hogy neki az a másik lány kell, 4 évvel volt a srácnál idősebb. És én hülye még nekiadtam a szüzességem... :(
2009. máj. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legundorítóbb a megcsalás..meg a hazudozás mellette!!
2009. máj. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
legundorítóbbak szerintem: lelki terror,testi,lelki,anyagi kihasználás, játszadozás, megcsalás
2009. máj. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
80%

Megcsaltam, otthagytam azért a fiúért.

Több mint másfél évig voltunk együtt, de már régóta nem volt meg a szerelem, inkább a szeretet és a megszokás. Mára már ő is rájött hogy így jobb mind a kettőnknek.

Jah és még most is jóban vagyunk.

2009. máj. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!