Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik azok, amiket egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok, amiket egy férfi elvár egy nőtől?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Konkrétabban?
2011. nov. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 LadyLee ***** válasza:
94%
Hogy mosson, főzzön, takarítson, dolgozzon, nézzen úgy ki, mint egy topmodell, mindig kész legyen egy kis hancúrra még akkor is ha napok óta nem aludt, mert üvölt a gyerek, hozza ágyba a reggelit, a TV elé a sört és ha meccs van, akkor egy pisszenés se hagyja el a száját, és ha a férfi hazajön matt részegen, természetesen tartsa a fejét, miközben az porcelánkamiont vezet és takarítson fel utána - mindezt angyali mosollyal az arcán.
2011. nov. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy egy kapcsolatban. Mert olyan sok helyen olvasni, hogy miket, de nem lehet tudni, hogy a valóságban igazából mit. egyp. 2. k@pd be.
2011. nov. 14. 16:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Te például mit vársz egy férfitől? Sok eltérés nincs.
2011. nov. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

16/L.. én csak az alapot várom el egy pasitól, hogy legyen mindig tiszta, ne legyen koszos a haja/körme, ne legyen túl vékony, de az nem baj ha mackós kicsit, legyen udvarias, és ne legyen kemény szivű, és szeressen.

ez soknak tűnik, de szerintem azért a pasiknak azért jóval több elvárásuk van

2011. nov. 14. 16:40
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem tűnik soknak:)

Akkor leírom, hogy nekem mik fontosak.

A külsőt tekintve(tömören): legyen ápolt, ne legyen kövér(én se vagyok az) és a lényeg, hogy tetsszen.


Legyen normális, értelmes, kedves, ne dohányozzon, hűséges, őszinte, értse a humort stb.

Most így hirtelen ennyi jutott eszembe. 22F

2011. nov. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez teljesen relatív, összességében minden férfi ugyanazt akarja a nőktől. De ennek ellenére mégsem. Itt van ez, amit a #6 írt, hogy "értse a humort". Én értem a viccet, de nem biztos, hogy ő pont azt tartja viccesnek, mint én. Innentől tehát nem passzolunk.

Ezért butaság ilyen kérdéseket feltenni szerintem.

2011. nov. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A kérdés jó! Gyakorlatilag ugyanazt kell megadnod, amit elvársz a fiútól! Ez fordítva is igaz. Csak azt lehet elvárni, amit te magad is megadsz. Többet sosem.


Tehát, ha a férfi többet vár el tőled, mint amennyit ő megad, akkor az gáz.

2011. nov. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Akkor sinen vagyok :D
2011. nov. 17. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!