Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen különleges ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen különleges ajándékot adhatnék a barátnőmnek karácsonyra? Ami tényleg nagyon különleges, egyedi, és hatalmas meglepetés lenne. Aminek nagyon örölne, de nagyon?

Figyelt kérdés
SZERELMES VAGYOK A BARÁTNŐMBE és eddig mindig sikerült valami újat csinálni ahányszor együtt voltunk (sajna picit mesze van) Most pedig lassan itt az első közös karácsonyunk, és azt akarom hogy nagyon emlékezetes legyen. (ő karácsony után jön le 28,29-edike környékén) Azt akarom hogy meghatódjon, és hogy soha többé ne felejtse el. De egyenlőre tippem sincs hogy mi legyen az...:( segítsetek csajok, mi lenne a legromantikusabb ajándék???:D
2011. nov. 16. 12:27
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
lehet valami nagyon ötletes meglepetés is:)
2011. nov. 16. 12:28
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Kérd meg a kezét, ha szeretnéd már!!!
2011. nov. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
14%
karacsonykor nem mindenki a csaladjaval van??
2011. nov. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

még korai, 20évesek vagyunk.


De igen, ő dec 28-29-edike környékén jönne csak le...a szilveszter miatt és mert hiányozna már :D

2011. nov. 16. 17:12
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem rakj körbe gyertyákat, csinálj neki valami gyertyafényes vacsit, lágy zenével, és adj neki egy nyakláncot vagy karkötőt. :) szerintem attól nagyon eltudna olvadni, és sose felejtené el :)
2011. nov. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 LeoltAlak válasza:
11%
egy vibrátor nagyon emlékezetes lenne sztem:D
2011. nov. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, 20 évesen, ha romantikus kapcsolatotok van, akkor egy karkötő jó ötlet, rajta egyetlen olyan medállal, ami nektek kettőtöknek jelent valamit (sok ilyet lehet kapni most, sok medál közül választhatsz a boltokban), és ez mindig a kezén van, és ahányszor ránéz, Rád gondol majd! Szerintem szép ajándék. Természetesen ne valami vasat nézz, hanem min. ezüstöt, hogy ne menjen tönkre gyorsan! Linkelek pl-t, hogy tudd, mire gondolok. Esetleg a kapcsolatotok állomásait jelképező medálok is lehetnek sorban... Te tudod. :)))


[link]

2011. nov. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A saját készitésű vacsi, sztem nagyon jó ötlet. Ha nem vagy túl járatos a konyhában, akkor kérj meg vkit, h segitsen, de mindenképpen te is légy ott az előkészületeknél. (én nem vagyok egy romantikus alkat, de nekem nagyon bejött ez meglepi :) )

Egyetértek az előttem szólókkal. Egy szép nyaklánccal/karkötővel nem lehet mellényúlni.

2011. nov. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mi, idegenek nem fogunk tudni igazi ötletet adni, ha a sablonos "karkötö, toronyóra lánncal ,stb." tippeknél többet szeretnél, igazán szivbéli meglepetést, akk próbáld meg kipuhatolni a barátnöitöl, vagy vkitöl, aki elég közel áll hozzá, hogy mi az amire már régóta vágyik , és máris meglesz a tuti tipped :)

Vki ugy is befog szólni, hogy ezt mondtam, de szerintem az ilyen jellegü " kémkedés" romantikus, órómet okoz, nem élsz vissza a másik bizalmával.

2011. nov. 19. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
írsz egy verset és elénekled neki lótuszülésben meztelenül a karácsonyfa alatt
2011. nov. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!