Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy könnyebb legyen?

Figyelt kérdés

fél évig voltunk együtt, 2 hónapja, hogy vége lett...ő volt az első, akinek testileg-lelkileg odaadtam magam, azután pedig eldobott, mint egy használt rongyot. máris talált magának egy új csajt, de én egyszerűen nem tudom őt elfelejteni. annyira elviselhetetlen, hogy mással látom. teljesen padlón vagyok, és úgy érzem egyre csak rosszabb...magamat emésztem amiért nem voltam neki elég jó...de miért?teljesen üresnek érzem magam, és úgy érzem nem leszek képes többé bízni senkiben. és még mindig szeretem annak ellenére, hogy így megalázott...szóval a kérdés, hogy: hogy tegyem túl magam rajta, ill, hogy kaparjam magam össze a padlóról?

21/L


2011. nov. 16. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyere el hozzám, egykettőre elfelejted őt... XD
2011. nov. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Pilsonis válasza:
Sajnos ez ilyen, de előbb-utóbb az idő minden lelki sebet begyógyít és továbblépsz majd Te is. Tanultál belőle és legközelebb majd talán olyat választasz aki megérdemli, hogy az övé legyél.
2011. nov. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az idő nem gyógyít be semmit...minden egyes nappal csak elviselhetetlenebb a hiánya...beleőrülök a tudatba, hogy nem lehetek vele többé, és hogy mással van. lehet hogy szakemberhez kellene fordulnom, különben a következő utam a krematóriumba fog vezetni...
2011. nov. 16. 20:33
 4/9 Fke ***** válasza:

Ne dramatizálj. Szar ügy. Nekem az előző kapcsolatomban szűz volt a lány. Nagy szerelem; testi-lelki egymásnak adás. Kiment 2 hónapra dolgozni Görögországba és félrekefélt az első kőművessel, aki elkérte a számát.


Utána két hónapot ivással és kocsmai verekedésekkel töltöttem. Aztán összejöttem egy lánnyal, nem vált be. Megtaláltam a jelenlegi barátnőm és most nagyon happy vagyok.


Tanulság: Az idő minden sebet begyógyít. Még mindig rühellem azt a ri-bancot, de már nem foglalkozom vele és nem hiányzik. Csak kár hogy maradt heg az arcomon. A verekedések teljesen feleslegesek voltak.


Ha túl hosszú lett volna:

Majd jobb lesz. De tényleg.

2011. nov. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

hát igen...az elmúlt 2 hónapban én is elég sűrűn látogatom ezeket a helyeket...csak a verekedés marad ki nálam:D

ÉN NEM AKAROK TÖBBÉ SZERELMES LENNI...NEM ÉRI MEG!!

2011. nov. 17. 10:17
 6/9 Fke ***** válasza:

nyugi. nincs semmi baj. ne hisztizz.


nem mondom, hogy szedd magad össze láthatólag ott még nem tartasz, de azért nem olyan vészes ez. visszagondolva már röhögök az egészen és, hogy milyen szánalmasan viselkedett az exem... és magamon is, amiért ennyire kibuktam és elengedtem magam és rosszfiús lettem.


nem mintha a rosszfiús tapasztalat nem jönne jól :D


nade tényleg. nyugodj meg. nézz meg egy jó filmet, beszélgess a barátaiddal. mond el az anyukádnak, hogy mi történt, mert erre van. tényleg, csak engedd ki, jogosan vagy dühös, de nem tehetsz semmit. a srác egy köcsög. köcsögök vannak. ilyen egyszerű. szerelmesnek lenni meg nem akarni kell, hanem lesz az ember.

2011. nov. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem kötnek le a filmek...nem köt le semmi...mindig rajta agyalok. édes drága anyukámmal nem vagyok olyan viszonyban, h megosszam vele a problémáimat...a barátaim tartják bennem a lelket, de már őket sem akarom ezzel terhelni. ezzel az önpusztító életmóddal meg fel kell hagyni,mert nem vezet jóra...szégyellem, de még "illegális szereket" is kipróbáltam...ááááááh mivé lettem??? azé' köszi a válaszokat
2011. nov. 17. 20:14
 8/9 A kérdező kommentje:
amúgy meg irigyellek, h ilyen gyorsan túl tudtál lépni...nálam is eltelt már 2 hónap, de rá sem tudok nézni másra...nem érdekel senki, és nem is hiszem, h mostanában fog...
2011. nov. 17. 20:20
 9/9 Fke ***** válasza:

mámint betéptél? :D


nincs semmi gond. nyugodtan, de nem segít, ha szarul vagy.

épp ellenkezőleg, a rossz kedved van épp, hogy jobban befordít.


mást meg ne szedj(szívj)


és ne kurvulj el.


láttad az új majmok bolygója filmet? az pl nem volt rossz.


ha gondolod írj privit (barátkozólag, van barátnőm.)

2011. nov. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!