Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az életvidámság, mosolygás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Life is beautiful kérdése:

Az életvidámság, mosolygás mennyit dob a kisugárzáson, és az állandó szomorkodás mennyit veszít abból?

Figyelt kérdés
szerintetek undorító az ha vkinek nincs életkedve ?
2011. nov. 17. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Rengeteget számít.
2011. nov. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak 1 kérdés:


Ha pasi lennél és imserkedni akarnál, kihez mernél odalépni egy kedves lányhoz, aki mosolyog, vagy egy mufurchoz?


Meg is van a válasz. :)


23/L

2011. nov. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A szomorú emberek látványa kiábrándító.

Kipróbáltam a "mosolyogj rá a világra, és az visszamosolyog rád" sztorit. BEJÖTT. Persze Én csak lányokra mosolygok.

Meg ki akar kezdeni egy búvalbaszott emberrel?

F@sz se kiváncsi a negatívkodására.

2011. nov. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 atilis ***** válasza:
Hát igen, de ha ez nem belülről jön, akkor csak megjátszás, ami meg úgyis kiderül, akkor meg már jobb, ha saját magát adja az ember, abból nem lehet csalódás.
2011. nov. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

igazatok van..utolsó neked is

meg kéne változnom.

2011. nov. 17. 20:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Én egy mindig mosolygós lány vagyok. A többségében önmagamból fakad de van, hogy csak "álca" - nem szeretem ha mások akikhez semmi közöm a problémáimról kérdezősködnek, ha látják mi a bajom. Nem szoktam a gyengeségeim elárulni. De már az is egy jó kezdés, ha az ember meg tudja játszani akkor is ha rossz kedve van, mer tegy idő után ő maga is elhiszi hogy jókedvű. Ez olyan mint mikor a gyerek alvást színlel és a végén elalszik :)
2011. nov. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És mi van akkor, ha szégyellek mosolyogni? Ha azt érzem, hogy csúnyább vagyok, ha nevetek, és ezért inkább komolyabb arcot vágok? 26F
2011. nov. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenki akkor a legszebb ha mosolyog... Jó ha egy foga van akkor nem feltétlen de az esetek többségében igen.
2011. nov. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!