Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leheteséges lenne h ez az oka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leheteséges lenne h ez az oka annak hogy ilyen velem?

Figyelt kérdés

Lehet hogy ezt nem ide kellene írnom de úgy gondolom ezeket a topikokat többen olvassák és ezért vettem a bátorságot hogy ide írjam a kérdésemet.

Egyik lány ismerősöm elutasítja közeledésemet de ettől függetlenül szeret velem lenni.olvastam egy kérdező írásában hogy ugye meghatározó az hogy milyen csillagjegyben születünk,és ez a kérdező pont azt a csillagjegyet taglalta melyben az a lány is született.egyik jellemzője meg is ragadta a figyelmemet,idézem: szenved saját akaratos döntéseitől hogy lehagyta partnereit, vagy nem engedte közel magához azt, aki tetszett neki

Utána olvastam a csillagjegynaek és egyszerüen mintha csak a arrol a lányról írták volna.(tudom ez más csillagjegyüekre is jellemzö lehet sőt nyilván jellemzö is de azért csak elgondolkoztam rajta hogy:

lehet pont azért nem enged közel magához? És hogy akár ő is szenvedhet emiatt a döntése miatt?vagy ez egy nagy baromság amit gondolok?

bocs még egyszer h ide irtam!


2011. nov. 18. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csillagjegytől függetlenül, ha valakivel együtt akarunk lenni, azzal együtt is vagyunk. Én hiszek ezekben a dolgokban egyébként, de csak mint általános jellemzésben. Döntően nem ez irányít minket, hanem a személyiségünk.
2011. nov. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A csillagjegyek szerintem általánosságban mutatják be az illetőt. Személy szerint én nem hiszek benne, és hülyeség aszerint formálni az életed hogy nah mit ír a horoszkóp. Ne haragudj a kifejezésért de ki nem sz*rja le hogy mit ír a horoszkóp... ha tetszik a lány akkor mondd el neki hogy te szeretnél tőle többet mert sokat jelent neked, rengeteget gondolsz rá, és boldog vagy amikor vele lehetsz(ha így van). és ha erre egy elutasító választ kapsz akkor ez van, nem tudsz mit tenni. egyszer olvastam bele a horoszkópomba, és azt írta hogy a héten valami nagyon jó dolog fog velem történni meg a szokásos hülyeség... azon a héten belémjöttek, összetört a kocsim aminek az árát kétkezi munkával állítottam elő... úgyhogy mehet a f*szba aki a horoszkópokat írkálja. szerintem baromság, csak hitegeted magad...
2011. nov. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válszokat,nem hargszom mert normális hangnemben irad le erőől a vélemeényed,és nem is helyeslést kértem hanem véleményt
2011. nov. 18. 13:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha gondolod, írd meg privátban konkrétabban a sztorit, hátha tudok valami értelmes tanácsot adni.:)
2011. nov. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én abban hiszek, hogy a visszautasításnak mindig oka van, nem viccből történik, vagy mert a kiszemelted kétéves, aki az akaratát fitogtatja.
2011. nov. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!