Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna-e ha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna-e ha a barátnőtok úgy gondolkodna, hogy? .

Figyelt kérdés

- ( ne model ) de ha megkérne egy művész akkor barmikor ledobna a ruhait , mert annyira szereti a művészetet és mindent megtenne érte

- szerinte csak az számít megcsalatnak ha mással dug egyéb meg néha belefér

- és szerinte egy két megcsalást meg lehet bocsátani


szerinte ennyi szabadság kell egy hazásságban is :-s


2011. nov. 19. 01:14
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

kedves 10-ik ha végig olvasod a komment -jeimet is akkor rájössz , hogy csak baráti viszonyba vagyok a csajjal és nem a barátnőm ,... bar régebben akartam de ezek után elment tőle a kedvem .... egyébként 23 evés vagyok és meg nem volt barátnőm

és szerinte az is a baj velem , hogy túlzottan féltékeny típus vagyok meg startol olyan vagyok akin latszik hogy nem enged elég szabadságot ...

2011. nov. 19. 18:40
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mit értesz a "baráti" kapcsolat alatt, de ha eddig nem tetted, akk vidd ágyba, legyetek dugópajtások, ha utána is igy gondolkodik, akk is csak nyerhetsz a dolgon, és az se lehetetlen, hogy egy idö után rájön, hogy mégis "normi" kapcsolatra, és hozzád fog ragaszkodni, 21 évesen sok csajnak elég érdekes tud lenni a felfogása.
2011. nov. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Így van, dugd meg és kész. De nehogy azt hidd, hogy miattad majd megváltozik.
2011. nov. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
meg egy megjegyzes ... a feldatos csaj meg a vetkzo+penzmanias ket kulon lany .... a penzes inkabb csak barat kategoriaban van mar ez tett erdekebn hogy mar ne erdekelejen maskep.... sajnos :(
2011. nov. 22. 20:53
 15/19 A kérdező kommentje:
hoppa ez nem ide akart jonni bocsi :P
2011. nov. 22. 20:53
 16/19 A kérdező kommentje:

hanem ide ha erdekle valakit .... ugyan arrol a lanyrrol van szo de ez egy korabbi kerdesem ;)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2011. nov. 22. 20:54
 17/19 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, de ehhez muszáj írnom, mert ez vicces, amit a barátnőd leművel...


Az mégis mi, hogy szinte csak az számít megcsalásnak, ha mással dug, EGYÉB NÉHA belefér?! Ez kiakasztó. :D Elég volt ezt elolvasni, na meg a következőt, hogy két megcsalást még meg lehet bocsátani... Az utolsó, hogy ennyi szabadság kell egy házasságban is...


Tizennyolc éves vagyok, lassan egy éves párkapcsolatban élek, de mi még SOSEM mondtunk ilyet egymásnak!

Olyan nincs, hogy CSAK az megcsalás, hogy egy-két pasival kufircol. Ez poén, apám, vedd már észre, hogy csak szivat a csaj! Egyáltalán nem szeret... Vagy ha igen, akkor eléggé érdekesen... A megcsalás MEGBOCSÁTHATATLAN, de ha esetleg az, akkor EGYSZER, többször NEM! Ha már kétszer elköveti ezt a hibát és másodjára is zokogva megy hozzád, akkor kérlek szépen, ő még eléggé gyerek.....


A szüleim mellesleg huszonöt éve házasok és édesapám nem csókolózik meg szeretkezik más-más nőkkel. Szerintem én magam rúgnám ki a házból akkor...


18/L

2011. nov. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Most olvastam, hogy nem úgy a barátnőd... Mindegy, akkor úgy javítom a kommentemet, hogy szerintem ezt valahogy fogalmazd meg neki, hogy marhára nem okés, amiket mond...


18/L

2011. nov. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
kedves utolsó örülök , hogy vannak lányok akik így gondolkodnak mint te ... koszi :)
2011. nov. 23. 22:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!