Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Titeket is zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket is zavar ha a pasitok úgymond ''jobb fogás'' mint ti?

Figyelt kérdés
Engem nagyon zavar ha jobban néz ki mint én :S ez normális?
2011. nov. 19. 15:32
1 2
 1/17 szamóca.. ***** válasza:
72%

ezt nem lehet objektíven emgállapítani...

egyébként engem nem zavar ha úgy érzem se:D jó az.

2011. nov. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért zavarna... Egy értelmes csinos lánynak tartom magam és egy értelmes jóképű fiút keresek magam mellé. a szépség relatív... Tegyük fel van egy jó pasim. és egy másik fiúnak is tetszem. akkora másik fiú azt fogja gondolni hogy egy olyan lány mint én hogy állhat össze egy olyan pasival. Nem mindenkinek ugyanaz jelenti a szépet. lehet valakinek én csúnya vagyok valakinek meg álomnő...
2011. nov. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát lehet de ha túl jól néz ki simán összeállhat egy nálam 100x szebb r***cal
2011. nov. 19. 15:59
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavar, egy pár srácot pont ezért küldtem el. Tudom, nem vagyok normális :D
2011. nov. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%
Tapasztalat: az még jobban zavarja őket, ha a fiú "rosszabb fogás", mint ők.
2011. nov. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Ha rosszabbul nézne ki, mint te, akkor meg össze se jöttél volna vele.
2011. nov. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 szamóca.. ***** válasza:
100%
hát ha talál nálam jobbat és menni akar veled hagy menjen:D majd én is találok nála jobbat, nem kell szívbajoskodni. ha egy jó pasit megkaphatsz találsz még többet is.
2011. nov. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Elárulok egy titkot: ha egy teljesen átlagos kinézetű srácról van szó, aki veled egy kategóriás mondjuk, ha olyan TÍPUS, simán megcsalhat valami r*banccal ugyanúgy. Nem a külsőtől (sem a tiedtől, sem az övétől) függ, hogy lesz-e megcsalás, hanem a normálisan működő kapcsolaton, és a 2fél mentalitásán.
2011. nov. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%

"kora másik fiú azt fogja gondolni hogy egy olyan lány mint én hogy állhat össze egy olyan pasival"


Ha pasid felsőbb ligában evez, akkor elhiheted, hogy senki nem fogja ezt gondolni.


Kérdező: Persze, hogy zavarja őket. Ebből jön a féltékenykedés, ami meg magával vonzza a szakítást.


Bár megkockáztatom, hogy egy olyan ember, aki érzi a "fölényét" egy kapcsolatban, nem feltétlenül fogja ugyanolyan komolyan venni és így nem annyira fog aktívan ellenállni a kísértésnek, ha úgy adódik a helyzet.

2011. nov. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem inkább az zavar, hogy ő és a családja jómódú, míg én egy templom egere vagyok.

Persze az anyja amikor csak teheti ezt kedvesen az orrom (orra) alá dörgöli.

- Kisfiam! Ki milyen virágot szakít, azt szagolja!!

Szóval azt is mondhatná, hogy neked kellett ez a nincstelen, most edd meg amit főztél.

2011. nov. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!