Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » én tanítsam meg csókolózni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én tanítsam meg csókolózni? és ha nem megy? én is béna vagyok?!

Figyelt kérdés

nah az van hogy van egy srác akivel összejöttem kb 1. hónapja és ma elmondta nekem h ő még soha nem csókolózott :$

és én meg igen...és utoljára 2 éve...és azt mondta hamarosan majd meg akar csókolni...:$

de "elfelejtettem" csókolozni...és nagyon félek h elszúrok vmit...:/ 16/L+15/F


2011. nov. 19. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:

:D

Sok olyan pár van, ahol mindketten elsők egymásnak csókolózás terén is. Ne parázz, jönni fog az magától:)

2011. nov. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés... De! Most komolyan egy csókon mit kell ennyire izgulni? Ha szeret a fiú és megvan a kémia, akkor az jön magától, nem szabad ilyenen görcsölni. Szerinted Ádámot és Évát is tanították rá? De így van mindennel, egészséges helyzetben természetes dolgokat nem kell, nem lehet tanítani. Az ősemberek is megvoltak Kama Sutra nélkül. ;)
2011. nov. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem a csók nem olyan mint a tánc, hogy valaki "vezet" valaki meg megy utána. Mindketten ugyanannyira tudtok foglalkozni a másikkal. Tehát nem kell tanítani. Az én első csókom egy tapasztaltabb fiúval történt, de szerintem ha tapasztalatlan lett volna és én nem tudom, akkor is ugyan így csókoltam volna.
2011. nov. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
:D Jön az tényleg ahogy jönnie kell. Nem lesz gond vele. Egyszerűen csak vágjatok bele és.. majd alakul tovább:)
2011. nov. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!