Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy csaj aki nagyon bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj aki nagyon bejön nekem, de nem tudom mit mondjak neki tényleg nagyon nagyon tetszik. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egy gimibe járunk, de szinte egyáltalán nem ismerem és nem tudom, hogy így full idegenként leszólítani nem-ehülyeség plusz van bennem egy ilyen félelem is, hogy mi van ha kifejezetten nem tetszek neki szóval őszintén megmondom félek a visszautasítástól is szerintetek mit kéne csinálnaom???

Előre is köszi a normális válaszolóknak

17/F


2011. nov. 20. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak köszönj neki élőben, ne állj le beszélni, ha visszaköszön, vagy visszamosolyog, akkor hogy ne legyen kellemetlen hogy most mit csinálj, írhatsz neki facen, bejelölheted, és ott elhívhatod moziba vagy ahová gondolod. Ha nem reagál a közeledésedre amikor köszönsz, az nem olyan ciki, persze leveszi, hogy tetszik neked, de még mindig nem olyan gáz, mintha állnátok egymás mellett, vagy bunkón elhajtana. Remélem azért tudtam segíteni:) 16/L
2011. nov. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tudtál köszi, de mivel nem ismerem annyira sem, hogy a nevét tudjam nem tudom jelölni facen, pedig én is elősször erre gondoltam...:(
2011. nov. 20. 16:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Tudod én mit csináltam amikor tetszett egy srác?:D

Kerestem egy menő arcot az osztályában, akit meg tudtam jegyezni arcról- mert amúgy totálisan rossz az arcmemóriám xDD-és egyik osztálytársam ismerte azt a menő arcot, így ismerőse volt facen. Rákerestem ismerősömnél, megtaláltam a menőarcot, utána sulihonlapon megkerestem az osztályt ahová jár, az összes diákra rákerestem az osztályból, és megtaláltam.:DD Csak egy kicsit nyomoztam utána..:)

2011. nov. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja amúgy az első voltam...
2011. nov. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

kössz ez egész jó ötlet

és ha személyesen beszélgetünk esetleg szerinted milyen témákat hozzal föl?

2011. nov. 20. 18:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lényegtelen, én nem szoktam görcsölni ezen, biztos találtok közös témát:) Ki mit szeret csinálni, milyen filmet szerettek, milyen zenét hallgattok, valami vicces dolog, ami veled történt. A humor mindig jól jön. Bár ha tetszel egy csajnak, nem fog lekoptatni, mert nem tudod miről beszélj vele úgy hirtelen:)A legtöbb csaj szeret beszélni, így nem is kell folyton szóvaltartanod, mert ő fogxDD Ha szimpik vagytok egymásnak, úgyis megnyilik, és nem lesz gond a beszélgetés. De ha tényleg nincs semmi, a régi barát mindig segít, időjárás xDD
2011. nov. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja, amúgy igazán nincs mit:)
2011. nov. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!