Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nok korulbelul hany evesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nok korulbelul hany evesen lepnek abba a korba amikor felhagynak vegre a nagy igenyeikkel?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egyenenkent valtozik, csak az atlagot akarom megbecsulni. Vagy egyaltalan letezik-e az a korhatar amikor felebrednek, hogy nem lehet mindenki gazdag, jokepu, sarmos, nagyfarku, stb meg sorolhatnam... (Ha lehet a szidkozodast es a karomkodast mellozuk, ha valakinek mas a velemenye fejtse ki ervekkel nem pedig oltogatassal, elore is koszonom!)
2011. nov. 20. 20:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
van konkrét bajod, vagy csak haragszol a nagyvilágra?
2011. nov. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Ha emberi tulajdonságokról beszélünk, akkor nincs átlag életkor, valakinek mindig is nagy igényei voltak, vannak és lesznek is, valaki kinövi, valakinél kialakul, valakinek nem is voltak és nem is lesznek nagy igényei.. iylen egyszerű.

És nem mindenkinek a "gazdag, jokepu, sarmos, nagyfarku," emberek kellenek. Te meg nyisd ki a szemed és legyél jobb emberismerő

2011. nov. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fogok lejebb adni.Állandóan lejebb adtam.Mi lett a vége?Az,hogy mikor kihűlt a kapcsolat,csak még élesebben láttam a hiányosságokat.Sose tudtam elfogadni ezeket.Szóval nem adom alább és kész.
2011. nov. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én kb 13 évesen realizáltam, hogy csúnya vagyok úgyhogy nem válogathatok. :D Viszont nagyon szerettem volna egy pasit úgyhogy elég nyomi srácokkal jöttem össze. Aztán rájöttem, hogy ennek sok értelme nincsen. Inkább gőzerővel azon voltam, hogy k.urva jó csaj legyek. Szóval 18 éves koromra egész pofásra kikupálódtam, és megtehettem hogy válogatok. :D

Mondjuk most se úgy, hogy legyen gazdag, jóképű, sármos, mittomén, csak mégse az első idióta, aki szembejön. :D

20L

2011. nov. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%

A precíz válaszhoz tudnom kéne, hogy mennyi a nők átlagéletkora ma hazánkban. De, ha ezt x-nek tekintjük, akkor a kérdésedre a pontos megoldás:


"A nők körülbelül x évesen lépnek abba a korba, amikor felhagynak végre a nagy igényeikkel"

2011. nov. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de én pl sose voltam ilyen. A cuccaimat, pl laptop, ruhák, de az ilyet is, hogy mobilszámla, wireless-fogorvos, gyógyszerek ha kellenek, ezeket magam fizetem a fizetésemből. Meg az egyéb apróságokat, amik minden nap szükségesek, pl amit melón megeszek, meg az elmaradhatatlan Nes 3in1 meg hasonlók (még jó, hogy anno nem szoktam rá a cigire XD), ezeket is. Igyekszem minnél önállóbb lenni, nem akarok, és nem is szeretek senkitől függni. Ha már lesz férjem, tuti dolgozni fogok, ha az egészségem engedi, ha neki lesz melója, akkor is. Én így működök, nekem igy jó. Hogy legyen jóképű a pasi? Nem feltétlen. NEKEM kell, hogy tetsszen. Másnak nem.

Volt egy időszakom, amikor depressziós voltam a külsőm miatt. Aztán jött az az időszak, amikor úgy volt, hogy beteg vagyok-multiplex s., akkor csak arra vágytam, hogy legyek újra egészséges még ha tudtam is, hogy az nem is gyógytható. Valahogy a külsőm már nem számított egyáltalán.. Ezt tudnám csak mondani a nem megfelő farokmérettel kapcsolatban, meg egyéb külsőségekkel. Amikor nincs egészség, akkor lehetsz Adonisz, vagy Vénusz, de nem nagyon fog számítani. Így viszont most élvezem az életet, és semmi sem érdekel. A mának élek!

2011. nov. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
29%
az első voltam és az ilyen töketlen palik, akik nem érzik magukban az erőt, hogy megadják a nőnek amire szükségük van csak maradjanak meg maguknak, mert nem érdemlik meg a nőket. és ha egy pasi nem képes a nő kedvében járni, nem csak egyszer, hanem a kapcsolat egésze alatt (mint minden kapcsolatért minden nap tenni kell) akkor az b***on egyedül és maradjon meg magának, kedves kérdező!
2011. nov. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
haha Terias, ez frappans valasz volt , de oszinten bizom benne, hogy nem igaz ;)
2011. nov. 20. 20:27
 9/17 A kérdező kommentje:

ma 20:26


Az ilyen ****** miatt irtam volt ki, hogy ne legyen szidkozodas, de egyesek tul hulyek meg ehhez is. Nagyon sajnalom, ha a kerdessel felborozoltam sekelyes lelki vilagodat. Megkerlek ne irj tobbet ide hanem menj es nezz az eleted utan ( mert ugyis feljelentem a szovegeidet ez nem erveles csak szidkozodas), jajj elis felejtettem neked abbol all az eleted, hogy itt szidkozodz, hoppa hoppa...

2011. nov. 20. 20:31
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Általánosítasz. A valóságban a felsorolt elvárások ilyen formában léteznek inkább:


- gazdag = nem a barátnőjétől kér kölcsön, hogy haza tudjon tömegközlekedni és nem zsidóskodik telefonálás közben


- jóképű/sármos = megfelel az ízlésvilágának


- nagyfarkú = jó az ágyban, függetlenül attól, hogy mekkora a farka


Sorolhatod a többit is, biztos akad még, aki tud segíteni lefordítani.

2011. nov. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!